Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni szeretnék valaki...

Izmosodni szeretnék valaki tud adni pár hasznos tippet?

Figyelt kérdés
nagyon vékony vagyok és szeretnék kicsit izmosabb lenni de nem nagyon vagyok kepben az ilyen dolgokban

2017. okt. 24. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend : Kb 2 g fehérje / ttkg . Ch ki kell tapasztalni ( kb havi 1 kg a minőségi tömeg ) olyan 4-6-7-8 g / ttkg de ez egyénfüggő . Zsír 1 g / ttkg kb . És edzéstervnek Icf 5X5.
2017. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ehhez kb mit kell enem?
2017. okt. 24. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Csirke , túró , rízs , hüvelyesek , hal , mogyoróvaj , tojás , zab ... .... .....
2017. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. okt. 24. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit . Ja egy csomó kaját ehetsz csak a makrókat ( fehérje , ch , zsír grammokat ) tartsd az elején szem előtt.
2017. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapok: Össze kell állítani egy jó edzéstervet, sokat kell pihenni, enni elég fehérjét (2 szer a testsúlyod) és elég szénhidrátot is ami energiát ad. Összességében többet kell enni mint amennyit felhasználunk ez fontos! Figyelni kell a helyes végrehajtáshoz is a gyakorlatoknál koncentrálva kell csinálni, nem fölöslegesen nagy súllyal, szabálytalanul. Az interneten sok "tömegnövelés szabályai" cikk van ha ezt beírod a Goggle-be sok cikket kiad. Érdemes megnézni ezek az alapfeltételek. Táplálkozás-edzés-pihenés hármasa szükséges. Szerintem egy kezdő számára fontos egy nem túl nehéz edzésterv, és ha ismered már a gyakorlatokat és magát az edzést, át lehet térni komolyabbra pár hónap múlva. Én mindenképp felkeresnék egy edzőt az adott teremben, hogy segítsen elindulni.
2017. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És fontos, hogy megismerd a főbb fehérje, szénhidrátforrásokat illetve a különböző gyakorlatokat. Erről is sok cikk van a neten.
2017. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!