Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leírná valaki hogy mi az...

Leírná valaki hogy mi az optimálisabb megoldás, ami neki is bejött?

Figyelt kérdés
Most kb 25% a testzsírom.Főleg a hasamon van elég sok zsír, korábbi szemét kajálás miatt, most épp tömegelésen vagyok.Mennyi szerintetek a heti optimális kardió, ami még nem befolyásolja hátrányosan az izomnövekedést, viszont tiszta kajálás mellett fogy annyira a zsír szépen lassan, hogy mire az 5.hónap végére érjek ne kelljen sokat diétáznom és a testzsírom 10 és 15 % között legyen?A válaszokat előre is köszönöm!
2017. okt. 28. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A tömegelés egy baromság kezdők és haladók esetében, pláne 25%-nál. Ennyi zsírral simán tudsz fejlődni még enyhe kcal deficitben is. Ha 20 alatt vagy akkor meg csinálj testkompozíció váltó módszert (edzésnapon enyhe többlet, pihenő napon deficit).
2017. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tömegelés mellett ha reggeltől estig kardiózol se lesz 10-15% közötti testzsírod. Az majd lesz szálkásításkor.

Persze ha zaírmentesen tömegelsz, azzal csökken a testzsír, meg kezdőként deficit mellett is izmodosz picit.

2017. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg attól is függ, hogy milyen kardiót akarsz csinálni. Az aerob edzés szerintem annyira nem kavar be, tehá akár mehet minden nap csak akkor vedd figyelembe, hogy több kalóriát égetsz.
2017. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem kellene tömegelni 20% tzs felett. Meg hiaba kardiozol ha attol még kaloria pluszban vagy. Ha meg a kardio miatt nem lennél kaloria pluszban akkor meg nem tömegelsz. Persze ettől még kell heti pár kardio a szív és érrendszer miatt.
2017. okt. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy férfi vagy nő vagy, de férfinál a 25% az nagyon magas TZS, én inkább szálkásítanék 15%-ra én onnan tömegelnék 20-ig, majd vissza szálkásítanék.

Nők esetében pedig 18-20%-nál érdemes kezdeni a tömegelést, addig inkább szálkásítás az ajánlott.

2017. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!