Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden feherje tartalmu...

Minden feherje tartalmu eteltol puffadok, van erre valami megoldas?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ide valo a kerdes, de a fogyicsopiban nem hiszem h ertelmes magyarazatot kapnek.

Szalkasitok 2gr/ttskg feherjevel, a turmixon es a turon kivul mindenhez eszem zoldseget.

A turmix reggel nem puffaszt es edzes utan sem, izolatumot iszom ( a koncentratum anno puffasztott)

De amint eszem egy kis hust, tojast, ne adj isten neha egy kis hagyma a hus ala maris hatalmasra puffadok es egesz nap faj a hasam.

Nem laktoz es egyeb eteltolerancia, hanem a hus es a tojas valamint a gomba valtja ki ezt belolem.

Ez elegge ciki, mert ugye hus nelkul ez a sport nem eppen eredmenyes.

Mit tehetnek?


2017. szept. 9. 09:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Eleg bosszanto, hogy meg a Bcaa-tol is puffadok 😕
2017. szept. 9. 09:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hús puffaszt. Olyanról még nem hallottam. A tojásnál előfordul, illetve a gombánál is mivel az egyik legnehezebben emészthető élelmiszer. Zabot nem szoktál enni? Nálam az okozta a puffadást. Reggel 6 fele megettem és kb dél fele kezdődtek a gondok. Vizet mennyit iszol?
2017. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Scitec boltokban (is) lehet venni enzim komplexeket. minden étkezéshez tolj be egy kapszulát, lehet az segít majd. ha így lesz, akkor egyél probiotikumot, (emelt dózis, 3 hónap) és nézd meg utánna. Ha volt már antibiotikum kezelésed, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy ez lesz gond. na meg rágd meg jól az ételt, és ne igyál vizet, max 1 decit a kajához(és előtt, utánna fél órát is hanyagold a piálást.)
2017. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Reggel zabpehelylisztet eszem turmixal,

Vizet 5 litert kb, edzesnap 6 is lemegy

A tojast teljesen elhagytam fozve, rantottanak mert attol hatarozottan rosszul voltam.

2017. szept. 9. 10:54
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as koszi szepen! Megnezem ezt az enzimet, es igen volt mar antibiotikum kezelesem sajnos

Koszi a tippet ☺

2017. szept. 9. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,én is elmentem és írt fel gyógyszert
2017. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!