Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Motiváció visszanyerése?

Motiváció visszanyerése?

Figyelt kérdés

Régen mindig végig csináltam az edzéseket, alig vártam, a következő edzésnapot. Szerettem edzeni.

Valami történt és elvesztettem a motivációt. Az edzésnek még neki állok, de általában az 1-2 gyakorlat után beszoktam fejezni.


Hogy tudnám visszanyerni a motivációm, tisztességesen végigcsinálni az edzéseket, mint régen?


2017. okt. 30. 20:10
 1/4 anonim válasza:

Sokat segít ha kitűzöl magad elé egy célt. Nekem nyáron a lapos has vol és elértem. A suli kezdetével megszűnt a lelkesedésem az edzés iránt mert heti rendszerességgel sportolok. De toláltam olyan edzéshez való zenéket aminek a klipje vagy a szövege megfogott és visszatért a motivációm. az új célom a kockás has. Esetleg ittvan három zene cím amiket párszor meghallgattam és hirtelen felindulásból 40 percet edzettem tőlük:

The Score- Unstoppalbe

The Score- Legend

Barns Courtney- Champion

Remélem tudtam segíteni :)

2017. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éve csinálod?
2017. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem számolom, de nagyjából 3 éve. Körülbelül 2 évig rendesen edzettem és már egy éve van az, hogy nincs motiváció. Nem fejlődtem semmit ez alatt az 1 év alatt, súlyokban is ugyan ott tartok..
2017. okt. 30. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:

az még azért nem annyira sok idő, próbálkozhatnál esetleg egy új teremmel, és új edzésmódszerrel.


Lehet a monotonitás veszi el a kedved az egésztől.

2017. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!