Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvőtámaszkor a saját testsúl...

Fekvőtámaszkor a saját testsúlyunk mekkora hányadát nyomjuk ki?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 20:08
 1/6 buszter válasza:

Merdd le magad szobai merlegen...

Csinálj egy fekvotamaszt úgy hogy a kezeid alatt legyen a mérleg... Figyeld meg mennyit mutat a mérleg fekvotamasz közben.


Mar csak ki kell számolni :)


Sok sikert

2017. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Körülbelül a felét, ha sima fekvő.

Ha felrakod a lábad, egyéb módokon nehezíted, akkor többet is szerintem.

2017. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Klanwarrior ***** válasza:
Én anno, 70 kilós "koromban" mértem 52 kilót mérleggel. Szóval Cortez szavaival érve nokedli terhelést nyújt.
2017. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a mérleg az csalóka. Nekem 70 kilósan nehezebb 50 kilóval nyomni, mint fekvőzni. Ha fekvenyomáshoz hasonlítom, akkor olyan 35 kilónak felelhet meg.
2017. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Klanwarrior ***** válasza:
A mozgástartomány, és a mozgás formai kivitelezése is eltér a két gyakorlat között, de ha egyszer x kilóval nyomod a földet, akkor annyi erőt kell kinyomnod. Nálam nagyjából bevált a matek. Anno 20kg-mal a hátamon tudtam kb 10 ismétlést megcsinálni kezdőként (~72kg), és fekvenyomásom is 70kgx10 volt. Technikafüggő, de a kérdés az volt, hogy mekkora súlyt nyomunk ki. Azt pedig a mérleg mutatja.
2017. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor gondoljatok bele, ha 1 kézzel fekvőztök.
2017. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!