Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tejben lévő hormonok mennyis...

A tejben lévő hormonok mennyisége mennyire jelentős testépítés szempontjábol?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiszta Danabol, ja. Milyen kár, hogy tejet nem iszik egy testépítő, mi? Pedig ha tudnák amit te, Arnold is kétszer nagyobb lett volna!
2017. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondanám hogy értékelem a szarkazmusodat, de nem teszem:) A kérdésre válaszolj egyenes válaszal, ha meg nem vagy képes rá, töltsd el máshol az idődet:) Egy egyszerű kérdést tettem fel. egyszerű választ várok rá.
2017. nov. 7. 10:13
 3/5 A kérdező kommentje:
A tej ösztrogén tartalmára voltam kíváncsi, mert tudom hatással van a tesztoszteronszint termelésre. Illetve ha van, másféle hormon is a tejben amit adnak a tehénnek, illetve az antibiotikumok, mennyisége mennyire jelentősen van jelen a tejben?
2017. nov. 7. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ösztrogén mindig negatív hatással van tesztoszteron termelésre.

A tanulmányok szerintem már a csapvízben is jelen van a különböző fogamzásgátlók miatt.

De még mindig nem értem mire fel nálad ez a tejzés!

[link]

2017. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
61%
Arnold múgy pont sok tejet ivott, de nem azon a kis ösztrogénen fog múlni a forma. A nagyobb gond vele a túl sok tejcukor ha valaki nem emészti jól.
2017. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!