Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy a mai nők,...

Miért van az, hogy a mai nők, jobban ki vannak gyúrva mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Basszus a városban csatangolva, akkora vállas csajokat látok, hogy nem hiszem el, pedig nem vagyok egy kis darab srác! Nem mondom, hogy mindegyik de ha olyat látok ki esik a szemem rajta! :D Fél fejjel magasabb, erős testalkatú amazon csajokat látok magam körül! Vagy ha nem magas, akkor olyan szálkás, hogy félnék vele ágyba bújni mert tuti felzabálna! Ami azért nem lenne rossz! :)

Szerintem kilovagolna kb egy perc alatt! :P

Basszus el kell, hogy mondjam! Igen! A mai nők jobban ki vannak gyúrva mint a férfiak! Gratula csajok! :)



2017. nov. 7. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Te miről beszélsz.Hogy nézel ki,hány cm hány kg vagy,hogy ennyire nagyobbak meg izmosabbak nálad a lányok?
2017. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom te merre laksz, eselyes hogy Csernobil kornyeke, de itt Nyiregyen izmos csajt se surun latok akarmerre jarok, 1 van aki izmos az is a tetembe de az koxol. Az mar masik dolog hogy hozzad kepest lehetnek nagyobbak, de mindenki mashogy viszonyit. Hozzam kepest egy sem izmos.
2017. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te Instagramon nézelődsz sokat,sok szétgyúrt insta modell csaj van,sokat cikkeznek róluk.Az utcán de még a teremben is csak sportos csajok vannak max.
2017. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pesten en a sracok mellett zsirdiszno csajokat latok mindenfele.
2017. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te meg miről beszélsz? Hol vannak ezek a nők?
2017. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
its a trap!
2017. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nah kiélted a fantáziádat? :)
2017. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit meleg ez kérdés!

2# én is Nyíregyfelé lakom, te melyik terembe jársz?

2017. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ,kihez viszonyítjuk.Hozzám képest Julia Vins se nagydarab
2017. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, ha nálad nagyobb darabok a csajok, akkor erősen elgondolkodnék rajta hogy eljárjak edzeni.
2017. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!