Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy a mai nők,...

Miért van az, hogy a mai nők, jobban ki vannak gyúrva mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Basszus a városban csatangolva, akkora vállas csajokat látok, hogy nem hiszem el, pedig nem vagyok egy kis darab srác! Nem mondom, hogy mindegyik de ha olyat látok ki esik a szemem rajta! :D Fél fejjel magasabb, erős testalkatú amazon csajokat látok magam körül! Vagy ha nem magas, akkor olyan szálkás, hogy félnék vele ágyba bújni mert tuti felzabálna! Ami azért nem lenne rossz! :)

Szerintem kilovagolna kb egy perc alatt! :P

Basszus el kell, hogy mondjam! Igen! A mai nők jobban ki vannak gyúrva mint a férfiak! Gratula csajok! :)



2017. nov. 7. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Erős túlzás amit állítasz.

Én azt látom,valahogy divat lett a súlyzós edzés a nők EGY RÉSZÉNÉL.Általában ők kompenzálnak,mert valamiért nem tudják megélni teljes mértékben a nőiességüket,és azt érzik,fel kell venniük a versenyt a férfiakkal ahhoz,hogy teljes értékűek legyenek.Pontosabban inkább,hogy lepipálhassák a férfiakat...Most csak azokról beszélek,akik direkt nagyobb súlyokkal edzenek,a minél nagyobb teljesítményre és izmosodásra törekszenek,netán tolnak is valamit magukba.

2017. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Én azt látom a lányok versengenek a jobb seg* és mellért mert azt hiszik attól biztos pasit találnak pedig a kapa kiesik a szájából. Nekem volt oszt.társam mindig posztol ki képet h "Gym time" tudja oszt azert mert annyi ideje van mint a szemét. Bejár 1 műszakba 8-16 ig oszt megkapja a kis 120eFt ját megveszi a fehérjét meg ruhákat (minél pics*kidobó legyen) és voálá kész az insta size. Kérdésem az lenne hogy nem tudom hogy lesz nekik házuk meg egyéb értékeik.
2017. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Luca, ki vagy gyúúúrva!
2023. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ki a tököm ez a Luca?
márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!