Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül hány kg-al kellene...

Körülbelül hány kg-al kellene guggolnom? Izmot szeretnék építeni kimondottan farizomra amennyit csak lehet. 166 cm,60 kg-os nő vagyok.

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 12:56
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Amennyivel megy sorozatonként kb 10 ismétlés. Mi nem tudjuk, hogy milyen erőben vagy ,hogy ez csak 20-szal menne vagy akár 40-be is tudnál 10-et guggolni minden sorozatban.
2017. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen.

4-5 éve végzek sajáttestsúlyos,súlyzós intervall/tabata edzésket.

Eddig csak egykezes kézisúlyzóval guggoltam (2X10 kg) abból simán megy a 10 ismétlés.

Most rendeltem egy kétkezes súlyzó szettet amit maximum 50 kg-ig tudok megpakolni, akkor az gondolom elég lesz,lehet sok is.

Ja és otthon edzem ha ez számít bármit is :)

2017. nov. 8. 13:06
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
Most egy ideig elég lesz.
2017. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kellett volna megrendelned a rudat. Végezhetsz egy lábas guggolást, amit esetleg nehezíthetsz kézisúlyzóval.
2017. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindenképp szerettem volna egyet,már egy csak éve halogatom.

Egy lábas guggolásokat is csinálok (vagy inkább próbálok),inkább a bolgár kitörést szoktam még erőltetni 20 kilóval.

Kiváncsi vagyok a nagyobb súlyokra,hogy mennyire bírom illetve fejlődés szempontjából is talán jobb.

Esetleg még valami jó fenék gyakorlat guggolásokon,kitöréseken és csípőtoláson kívül?

2017. nov. 8. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kitörésnél, vagy a bolgár egylábasnál nagyobb a távolság a két láb között, akkor a farizmok nagyobb terhelést kapnak. Ha inkább combra mennél, akkor kisebb lábtávolsággal végezd ezeket a gyakorlatokat!
2017. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
A merev lábas felhúzás is jó farizomra.
2017. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2017. nov. 8. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed majd ki a suly guggolni? Ahhoz kell valami allvany.
2017. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen,szőke nőket megszégyenítően ez kicsit később jutott eszembe.

De megoldottam a problémát rendeltem azt is...egyszer élünk :D

2017. nov. 9. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!