Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legolcsóbb fehérje/tömegnövelő...

Legolcsóbb fehérje/tömegnövelő diáknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy erzem nem tudok eleget enni, legalábbis minőségit. És szeretnék venni fehérjét vagy tömegnövelőt mert talán nem feltétlen drágább mint húst venni, amit viszont nincs mindig lehetőségem elkesziteni. Talán azért gondoltam a fehérjére, mert szénhidrátot viszonylag talán könnyebb bevinni, bár már eléggé unom a rizst. Tudtok valami jót de minél olcsóbbat ajánlani?

2017. nov. 13. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz eleget enni, akkor nem fehérje kell, hanem a kalóriabevitelt kell növelni, amire pont kevésbé alkalmas, és drága is erre a célra. Zsírral is lehet kalóriát bevinni, és a rizsen kívül is elég sok szénhidrátforrás létezik, bár az ár problémás lehet. Mondjuk ha valaki nehezen hízó, az szerintem egy kis pékáruba sem fog belehalni. Gyümölcsöt sem ártana fogyasztani, bár sajnos nem a legolcsóbb CH forrás, viszont ellát hasznos mikrotápanyagokkal és rostokkal is. Az sem tragédia, ha a csirkemell helyett egy kis zsírosabb sertés is befigyel.
2017. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem inkább hízásra hajlamos vagyok, csak a sulis ebéd pl nem túl tápláló, csirkét meg húsokat pedig nincs mindig időm vagy lehetőségem csinálni (kolesz) Szóval, mivel nem vagyok az a nagyon szálkás tipus, így gondoltam a fehérje fontosabb hogy meglegyen, max veszek zablisztet és akkor azt hozza tudnám keverni. Az úgy jó lehet ?
2017. nov. 13. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért egy kis húst kisütni nem akkora mutatvány, hogy ne lehessen megoldani. 2-3 napra előre ki lehet sütni a húst fél óra alatt. De ha sehogy nem tudod megoldani a normális kaját, akkor talán segíthet egy fehérjepor, ha valóban nem elegendő a beviteled. Ezt akkor tudnád, ha egy ideig megpróbálnád megbecsülni, hogy egy nap mennyit viszel be.
2017. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb 90-100 körül lehet a fehérje. Vagy kevesebb. Ahogy számoltam 74kg vagyok, kéne kb 130 g körül.

De tetszik a hús megsutese előre, nem szeretnék igazából nagyon porokat venni (bár kiszámoltam a 2,5kg-s már egy árban van a csirkemellel és pont 10 hétre elég ha csak hétköznap eszek belőle )

Tudnal segíteni hogy hogy a legjobb elkészíteni úgy hogy ne legyen ehetetlen a 3ik napon ? Akkor azt megprobalnam.

2017. nov. 13. 22:03
 5/7 BlodDrunk ***** válasza:
Protein buzz eleg olcso es jo is ha az ar szamit,zabliszt meg tokeletes melle ha a ch keves.
2017. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
". 2-3 napra előre ki lehet sütni a húst fél óra alatt." Edd meg másnap a tegnapi csibét, vagy harmadnap.. :D :D :D
2017. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:

Protein buzz eleg olcso es jo is ha az ar



És tudható ennek a fehérjének a "VALÓS" fehérje tartalma?!?!

Egy fehérjében minek a hozzáadott glicin és kókusz zsír?!?

Ezek nem valós fehérjék?!?!

2017. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!