Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Debrecenben van olyan étterem,...

Debrecenben van olyan étterem, ahonnan kész kajákat lehet rendelni tömegnövelő étrendhez?

Figyelt kérdés
Néhány napja kezdtem a tömegnövelést, iszonyatosan vékony vagyok (jobb, ha nem árulom el vagy max privátban), viszont anyám (tudom ciki huszonévesen a mamahotel, de még nincs meg a diplomám) eddig sem és a jövőben sem fog tudni normálisabban főzni. Én viszont annyit értek az ételekhez és a főzéshez, mint 3 hónapos csecsemő a szerves kémiához, ráadásul türelmem, de legfőképpen időm sincs állandóan a konyhában szerencsétlenkednem. Ezért arra gondoltam, hogy hátha van valami debreceni kajálda, ahonnan a reggeli/ebéd/vacsora hármast meg tudnám rendelni. Oké, biztos nem olcsó, de hosszabb távon hátha rá tudom venni édesanyámat vagy akár magamat, hogy hasonló ételeket készítsek. Csak még azt sem tudom, hogy mit ehetnék. Ezért lenne jó egy konkrét heti étlap. Neten is csak a bullshit megy a fehérjék/szénhidrátok taglalásáról, de persze egy konkrét étlapot sehol nem találnék. Jó lenne változtatni az étkezésemen, mert elég gyér az étkezésem minősége (reggeli: szendvics, tej; ebéd: valami húsétel, amit anyám gyorsan összedob; vacsora: az ebédből ami még aznap maradt+valami amit találok még a hűtőben). Előre is köszi a konkrét segítséget.

2017. aug. 10. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Neten is csak a bullshit megy a fehérjék/szénhidrátok taglalásáról"


Azért megy a bullshit erről mert nem bullshit, ugyanis azt eszel amit csak akarsz, stimmeljenek a makrók és ne legyen szemét amit eszel, tehát ne chips kóla kombó menjen hanem normális ételek. Amúgy meg nagy tudomány főzni valamit ( rizs,tészta,krumpli) meg mellé sütni halat,marhát,disznót,csirkét, AKÁRMIT azt bedobni egy kis zöldséget köretnek.Mellé mehet néha hideg kaja, kolbász,szalonna,felvágott, teljes kiörlésű kenyér,szendvics,gyümölcs,zöldség, ehetsz zabpelyhet is, tejjel vagy vizzel, én fehérjével szoktam.

Tojást is ezerféle képpen süthetsz,főzhetsz, kibszott egyszerű magadra megtanulni sütni,főzni és elengedhetetlen(szerintem) nem kell mesterszakácsnak lenni.És néha elmész pizzázni,hambizni, bőven belefér csak ne az menjen minden nap.

2017. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na itt a tipikus rinyáló gyerek.


1 - bemész a boltba saját lábaidon

2 - kiveszed a saját kezeiddel a hűtőből a csirkemellet

3 - kifizeted a vásárolt termékeket a saját pénzeddel

4 - hazamész a saját lábaidon

5 - megfogod az olajat, beleöntöd a serpenyőbe

6 - közben a kis kezecskéddel felszeleteled a húst vagy csinálsz vele amit akarsz

7 - teszel rá a saját kezecskéiddel amit akarsz

8 - beb@#Đszod a serpenyőbe a húst a saját kezecskéiddel, majd 2 perc múlva megfordítod

9 - kiszeded a serpenyőből a húst egy tálra

10 - a boltban vettél köretet, az mellé teszed a saját kis kezecskéiddel a húst

11 - megeszed a saját kis szácsikáddal a kaját

12 - hajj de nehéz volt, ugye?

2017. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
UI: aki ennyire nem képes, az edzeni sem tud, szóval alapjáraton egy veszett ügy vagy haver
2017. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne, ha megkérnéd anyádat, hogy tanítson meg főzni, vagy neten utána nézel. De nem tudom, hogy mi a nehéz a főzésben.

Ha megtanulnál főzni, önálló lennél, szerintem az neked is és anyádnak is jobb lenne.

2017. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Wok-ot ajánlanám (Simonffy u.) házhoz is szállítanak
2017. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy nagy edényt, raksz bele húst, vizet, rizst, zöldséget és egy órán keresztül főzöd. Ennyi. De rántottát te is tudsz csinálni mondjuk.
2017. aug. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia, itt biztosan találsz megfelelő éttermet: [link]

Többségüknél van menü is.

2017. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!