Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasznos lehet nekem az icf 5x5?

Hasznos lehet nekem az icf 5x5?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 1 éve edzegetek, hobbi szinten csinálom, az étkezésemre odafigyelek. Eddig úgy edzettem hogy heti 4 alkalommal, szétosztva a gyakorlatokat. Azon gondolkodtam hogy érdemes-e áttérni az ICF 5x5-re nekem? Azt láttam hogy az kezdőknek való, nem tudom hogy meddig számít valaki kezdőnek, van-e szerepe a fejlődésben. A mostani edzéstervemmel is fejlődgetek, de lehet jobb lenne ez az 5x5? Mit gondoltok hasznos lehet számomra is az icf5x5, vagy csak azon kezdőknek akik csak most kezdenek el terembe járni?

2017. nov. 14. 12:00
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Nem csak a full kezdőknek jó. Addig fejlődsz az icf-fel míg kb nem nyomsz fekve 100-zal, nem guggolsz 140-nel és nem húzol fel 180-nal. Ha ez már megy akkor haladó terv kell, pl madcow.
2017. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! Elég lesz a 3x8 bicepszezés heti 3x? Tehát nem lenne jobb egy edzésen letudni a 9 sorozatot, vagy kibővíteni 5x5-re heti 3x? Csak mert elméletben 3x8 at meg sem érez az ember, be sem durran a bicepsz, vagy tévedek?
2017. nov. 14. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Edzz bicepszre is nagy sullyal.

Az izolalgatas meg ezek hulyeseg.

En a "legalis csalast" is jonak tartom.

Tehat 3x8 nagy sulllyal

2017. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
A heti össz sorozat számít, és naturalban jobb is ha heti többször edzel egy izomra, de nyilvan edzesenkent kevesebb sorozattal.
2017. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!