Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold miert ennyire hires?

Arnold miert ennyire hires?

Figyelt kérdés
Igen,Arnold a legjobb,a legenda,de pl ott van lee haney vagy Ronnie(akikrol alig hallani,es valljuk be arnoldrol szol(t) mimdig minden.
2017. nov. 14. 21:16
 1/10 anonim válasza:
12%
Ki az az Arnold?Ronaldo?
2017. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki filmjei voltak amiben minden ember láthatta az izmait és kormányzóig is elvitte az USA-ban, annak ellenére, hogy Osztrák. Szóval ez teljesítmény.
2017. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igaz,az azért szép teljesitmény,hogy osztrák volt de a testépitésre gondolok,hogy ott miert annyira hires.
2017. nov. 14. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ő volt az első ismert ikon és még nem döntötte meg senki a rekordját csak beállították.
2017. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A filmek miatt.
2017. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

mert arnold nemcsak testépítő volt,hanem mellette karizmatikus,jó beszédkészségű,karrierista és domináns ember is.

míg haney,vagy ronnie "csak" testépítők.

2017. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl ő egy jelen idős sztár volt, értem ezalatt azt, hogy kb 11 éves koromban tűnt fel a mozivásznakon és vele nőttem fel. (Nem magyar anyanyelvü vagyok)

Nekem ő soha nem testépítő volt, hanem a Terminátor...

2017. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De en meg mindig a testepitesre akarok valaszt kapni.
2017. nov. 15. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát pont ezért... mert az élet a testépítőknek sem csak a testépítésből áll és mindenki volt gyerek, mindenki akart magának egy saját terminátor havert...

+ ők voltak az úttörők egy jó korszakban.

2017. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert ő volt az első ismert ikon és még nem döntötte meg senki a rekordját csak beállították.

MEGVAN VÁLASZOLVA.

2017. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!