Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyibe kerül egy modern,...

Mennyibe kerül egy modern, felszerelt 1000 m2-es terem berendezése?

Figyelt kérdés
Nem én akarok nyitni, csak vitában vagyok a haverokkal. Szerintük 100 millió minimum, szerintem ez nagyon sok. Tudtommal a legjobb gépeket is lehet bérelni, nem kell megvenni. Szerintem 40-50 milliónak elégnek kell lennie ha részben saját, részben béreltek.
2017. nov. 20. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon attól függ, milyen ezdéstípushoz és milyen eszközökkel szereled fel. Nem kell ahhoz 1000 m^2-es terem, egy jóval kisebben meg tudom ítélni:

el szoktam menni egy csili-vili, legmodernebb gépekkel felszerelt terem előtt, ami mindig szinte üres. Itt egy gép többe kerülhetett, mint annak a teremnek az egész felszerelése, ahova járok. Ott viszont jól lehet edzeni. A hozzáértő edzőn több múlik, mint a gépeken.

A minimalista és a full extrásan felszerelt terem között vagy 10-szeres lehet az árkülönbség. És ez a hatékonyságban nem fog látszani, mert nem ezen múlik.

2017. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy ekkora helység bérleti díja szerintem legalább annyira érdekes,mint a berendezése.

ha jó helyen lenne,akkor 10-16ezer/nm-el simán számolhatsz havonta.

szóval ha a legolcsóbban fogod ki,akkor is kiperkálsz havonta 10 millát,csak a bérlésre,erre jön rá a havi rezsije,fűtés,áram,víz.

plusz le kell tenned mondjuk fél év kauciót.

szóval a 100 miller valószínűleg kevés lenne.

2017. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fugg a gepektol. Meg a legjobb gepekben is nagyon a kulonbseg. Van pl. Futogep 500.000, de 1.5 millio Ft-ert is.

Szerintem egy ekkora teremnel 100 millio siman megvan, sot...

2017. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hoist, cybex gépek 1-5 millió között mozognak, egy mátrix lépcsőző gép 2 millió körül van. Szóval ha tényleg a legjobbakat akarod venni és újonnan akkor 100 millió ló**sz egy ekkora teremben. Használt, de hasonló minőségű gépekhez elég.
2017. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!