Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti szerettek otthon edzeni?...

Ti szerettek otthon edzeni? Milyen előnyei vannak a konditeremhez képest?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Előny, hogy nem kell elmenni a terembe, időt spórolsz.

A többi csak azon múlik, milyen felszerelésed van otthon.

Csak GTG-zni szoktam itthon.

2017. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem sok elonye van, inkabb hatranya

Altalaban azok edzenek otthon akiknek problemas a terembe jaras, nem szeretik h ott van sok ember, varni kell a gepekre stb

Ha lehetoseged van ra inkabb jarj terembe

2017. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én csak itthon edzek!

Előnye, hogy nem zavar és nincs útban senki. Várni sem kell másra. Azt és úgy csinalok ahogy akarok. Ha fingok felhuzaskor fingok, ha ordítok közben ordítok. Olyan fejet vágok amilyet akarok. Úgy vergődök a tárcsákkal ahogy akarok. Úgy öltözők ahogy akarok. Olyan zene bömböl amilyet én akarok.


Hátránya hogy nincsenek gépek itthon és ha nálam van a nőm inkább vele foglalkoznék csak. Olyankor nagyon szar edzések vannak.

De egyáltalán nem unalmas egyedül otthon edzeni!

2017. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jobb otthon edzeni! Gépekkel lehet izoláltább, de sokkal többet érnek az alap gyakorlatok és az egykezes sulyzok!
2017. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja biztos jobb csak sulyzokkal edzeni

Vegulis biztos hulye a testepitok 99%a hogy gepeket is hasznal, nem csak rudat meg kezisulyzot

2017. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# nekem semmi komoly céljaim nincsenek, csak szeretnék erősíteni és egy sportos alkatot összehozni.És igen, ők biztos jobban értenek hozzá, de kezdőként szerintem bőven elég a szabadsúly + saját testsúlyos gyakolatok(tolódzkodás,húzódzkodás)
2017. nov. 20. 22:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Láttad Arnold Schwarzenegger mivel edzett még Ausztriában?

Nem kellenek ahhoz gépek. Igen hülye a testépítők 99%-a mert, csak 1% él meg ebből és viszi is valamire. Annak az 1%-nak meg tényleg kellenek gépek, cucc, versenyforma és a többi!:)

2017. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdező legalább jól áll hozzá látod? Nincsenek vele komoly céljai! Eljutott idáig gondolkodásban amire a 99% sosem fog. :D
2017. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A legnagyobb előnye, hogy nem kell drága bérletet fizetni arra, hogy úgy is csak a guggoló keretet meg a fekvenyomó padot használjam.

A másik hogy engem irritál nézni a sok balf..szt ahogy kínylódik.

Harmadik, olyan zenét rakok be, amilyet akarok.

Hátránya: Ha fekvenyomsz rajtad maradhat a súly.

2017. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért kell erőkeretben fekvenyomni.
2017. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!