Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak saját testsúlyos edzéssel...

Csak saját testsúlyos edzéssel milyen alakot lehet elérni? Lelehet vele szálkásodni?

Figyelt kérdés
Fekvőtámaszra gondolok, húzódzkodásra esetleg felülés. Ilyesmi. Milyen alakot lehet ezekkel elérni? lehet fejlődni így minden izomra?

2017. nov. 15. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudsz vele fejlődni, persze nem leszel akkora, mintha súlyzókkal edzenél.

Szálkásodni pedig diétával lehet.

2017. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fegyencedzésre keress rá ha már saját testsúlyost akarsz! Azon részeit ne vedd figyelembe amik a testepites ellen szólnak, de jól fogsz vele edzeni. Értelmesebb mint a StreetWorkout.

De ráfogsz jonni, hogy súlyok nélkül nem leszel elég nagy.

2017. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sokat szálkásodtam saját testsúlyos edzéssel, illetve sokat is fogytam, persze ehhez jött az is, hogy figyelek arra, miből mennyit eszek.

Ahogy elnéztem a haladókat a kondiparkban, amolyan arányosan izmos alkat érhető el vele. Nem leszel kigyúrt állat, sem olyan gömböc, mint nagyon sok testépítő, de így is átlag feletti erőnlétre lehet szert tenni.

Minden izomra lehet fejlődni, csak meg kell találni a megfelelő gyakorlatot hozzá.

2017. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! esetleg ha valaki tud egy képet linkelhetne hogy milyenre gondoltok kb! előre is köszönöm!
2017. nov. 16. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani!

De ha jó a kaja akkor kb

[link]

2017. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!