Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval, 19 éves fiú létemre idegesítően nagyok a melleim, voltam endokrinológushoz és azt mondta, hogy nincs szó gynecomastiáról,hanem azért van mert a csont nagyobb a normálisnál és ezért nagy.Hozzatennem,hogy 164cm és 69 kg vagyok, ami szerintem sok.Mit gondoltok mivel csökkenthetnék a melleim méretén?

2017. nov. 22. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van rajta zsír,akkor kaloriadeficites étrend,es heti 2-3-4 aerob/kardio edzés.
2017. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Túl sokat nem tudsz tenni: súlyzós edzés és egy jól összerakott diétás étrend.

Bár nem is egészen értem. Azt azért lehet látni, hogy valaki zsíros vagy a csont defortmált-e. Kicsit jobban is leírhatnád.

2017. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Muta a csecsed! Na de most komolyan, kíváncsi vagyok rá milyen mikor valakinek nagyobb ott a csont a normálnál!
2017. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Inkább itt, ide:

Köszönöm a képet és a bizalmat! Ez tényleg egyértelműen nem gynecomastia! Ott az emlő van nőiesen zsírosodva. Amivel nem lehet segíteni még edzéssel, cuccal sem. Mindenképp kés, plasztika kell.

Így szemből nézve nem értem a problémád! Ez nem szokatlan, sok ilyet láttam.

Edz, nyomj fekve, nagy sulyokkal és építs izmot a melledre, minden gondod megoldódik!

2017. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors és értelmes választ,másodszor képen meg a tükörben is kisebbnek tűnik, mint amilyen valójában.

Elég sokan cikiznek miatta ezért gondolom nem csak magammal akarom élhitetni,hogy nagyobbak a normálisnál. Mit gondolsz edzéssel javulhat a helyzet?

2017. nov. 22. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Pedig én azt mondanám, hogy csak beképzeled!

Igen edzés és kaja hatására sokat javul az egész tested. Jobban fogsz tetszeni magadnak és másoknak is, de nekik akarj megfelelni!

Egy év alatt is égész jó fizikumot lehet össze szedni! Szóval hajrá!

2017. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
* de NE nekik akarj megfelelni! :D
2017. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig élőben tényleg nagynak tűnnek:( Ha lehetőségem lesz elmegyek egy konditerembe remélem javulni fog a helyzet:)
2017. nov. 23. 21:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés.Lenne látható eredménye annak,ha tápkiegészítők meg minden fajta ehhez hasonló dolgok nélkül vágok bele az edzésbe?Mivel még koleszes vagyok ezért csak azt tudok enni amit épp adnak.Még így is megérné elkezdeni?
2017. nov. 24. 18:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Az elején barmitol nőhetsz! Mire bele jössz addigra kolis sem leszel.

Tápkieg senkinek nem kell, ha a kaja meg van.

2017. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!