Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi terembe jarok, testepito...

Kondi terembe jarok, testepitok, segitenetek?

Figyelt kérdés

45 eves ferfi vagyok,185cm es 103 kg.Par napja elhataroztam vegre eljarok konditerembe testem kicsit rendben rakni.Szeretnek vastagabb felkarokat meg a logo mellem rendbe hozni amennyire lehetseges.

Ket kerdesem lenne hozzatok!!

Szerintetek a logo melleim(nem annyire veszes de zavar)valamennyire korigalhatom edzessel vagy kes ala keLL fekudnem mindenkepp??

Masik kerdes,ahhoz hogy idovel a biceps,tricepsem vastagaodjon az etkezesemen mindenkepp valtoztatnom kell vagy eleg a megszokott taplalkozas?


2017. nov. 22. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A melled kevésbé fog lógni, ha kevesebb zsír lesz rajtad. Ehhez fogyni kell. A felkarod akkor lesz vastagabb, ha izmot növelsz. Ez, mivel kezdő vagy, fogyás közben is előfordulhat, de jellemzően hízás közben történik. Azt javaslom, először ismerkedj az edzéssel, és közben fogyózz!
2017. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát 45 évesen már nem leszel olyan izmos ha, csak a saját tetsztóddal gazdálkodász.

De ugyanolyan óvatosan kell edzened és neki állni is mint egy kezdőnek, ilyen dagadtan!

Fogyni végülis fogyhatsz, már a kajával is ha jól eszel. Ha mozogsz is mellé akkor király lesz. 1 év alatt simán lepucolod magadról azt a sok szart amit össze szedtél az évek alatt.

Jó kaja mellett azt értem, hogy nem azt amit most ettél! Nyilván ettől lettél gombóc, szóval ez nem jó!

Nekem is ezek a paramétereim egyébként mint neked, csak 26 vagyok és 10% tzsvel.

2017. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es,nekem meg senki nem mondta dagadt lennek,a melleimre mint irtam sok zsir rakodott,az zavar kicsit.Egyebkent nem vagyok hajos,eleg jo kondiba vagyok,tartom magam,az atlognal jobb fizikummal rendelkezek,nyaron peldaul siman legyalogoltam a 40 km-es Budapest-Visegrad tavot.
2017. nov. 22. 20:55
 4/8 A kérdező kommentje:

Kerdesem lenne a hozzaertokhoz!!!

Ha gyurok,a felrakodott zsir idovel eltavolodik gondolom en naivan,vagy megsem??

2017. nov. 22. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze! Ha már a hasad fedett, nem látszanak a kockák, már akkor tele vagy vízzel meg zsírral! Ergo dagadt vagy ha még a melled is lóg. Fogadd el! Bőruhákban lehet egy hétköznapi ember nem mondja meg, de az vagy. Ezt el lehet mondani a fizikomodról is. Sétálgatással és logó csecsekkel csak Bözsi néninek lehetsz átlag feletti. Magadat meg ne csapd be!

Ennnyi hájat cipelni nem egészséges, kardioval edzéseknek mint futás meg egyenesen ízület gyilkos!

Helyi zsír égetés nincs és kajatól függ az, hogy edzés hatására fog e lemenni a háj! Mindenképpen változtatni kell rajta!

2017. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszel nekem? A "gyúrástól" nem párolog el a zsír. Ahhoz negatív energiaháztartás kell, azaz huzamosan kevesebb energiát kell biztosítanod a szervezetednek, mint amennyire annak szüksége van. Ekkor fog a tartalékhoz nyúlni.
2017. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el ezt. A táplálkozásodon mindenképp változtatnod kell, de ez nem azt jelenti, hogy innentől koplalás és levélrágcsálás van! A futástól egyelőre én is óva intenélek ilyen súllyal, de vannak más, ízületkímélő kardioedzések is. Jó pl. az intenzív úszás, mindent megmozgat, de nem terheli az ízületeket. A konditeremben pedig azt javaslom, hogy keress egy személyi edzőt legalább néhány hónapra, aki segít a kaja és a helyes gyakorlatok összeállításában is. Ha csökken a testzsírszázalékod, akkor a férficsöcs is alakulhat, szerencsés esetben, jó étrenddel és edzéssel pakolhatsz fel idővel annyi mellizmot, hogy a bőröd se lógjon, nem kell mindjárt sebészhez szaladni.

2017. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 45 évesen 185 centisen és 103 kilósan valóban nem "dagadt" maximum masszív.


Azonban ilyen testsúllyal valóban nem érdemes elkezdeni a tömegnövelést. Először szálkásíts mondjuk 90kg-ig aztán mehet a tömegelés. Én is felesleggel kezdtem el a kondizást. Először leszálkásítottam 14%-ra, majd lassú tömegnöveléssel felmentem 17%-ra (kb 15-16 kg-t híztam vissza, de nagyrészt izomban) majd ismét leszálkásítottam 12-13%-ra. ezt a 12%-ot kényelmesen tudom tartani mindenféle erőfeszítés nélkül és még a kockáim is látszódnak. hát kell ennél több? :)

2017. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!