Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Laktózmentes fehérje?

Laktózmentes fehérje?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudtok ajánlani laktózmentes fehérjét? Nem tudom hogy melyiket lenne érdemes venni, sajnos szilárd kajából nem tudom bevinni a megfelelő mennyiségű fehérjét ezért muszáj vagyok kiegészíteni. Eddig 100% wpp tejsavót használtam, de most úgy nézki hogy lehetséges hogy laktózérzékeny vagyok. Néztem hogy 100% wpp-ből van beef protein, viszont többnyire negatív kommentek voltak.

2017. nov. 27. 11:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Mindenképp scitec?

Mert kb a cég szarik azokra akik valamilyen problémával küzdenek, legyen laktóz,glutén vagy bármi más. Nagyon kevés termékük van ami úgymond minden mentesek.

Aki egy kicsit ért hozzá az tudni fogja hogy többnyire nem is ezzel van a probléma.

Nézz biotechusa vagy myprotein oldalán körbe.

/egy szaktanácsadó/

2017. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Neem, egyáltalán nem ragaszkodom a scitechez, csak régen mindig mhn whey proteint ittam, de azzal a sütik, palacsinták stb nem voltak finomak, aztán váltottam a 100% wpp-re ami meg istenien finom. Mit tudnál ajánlani? Azt sem tudom pontosan milyet kéne? marha protein? szója? vagy létezik tejsavóból laktózmentes?
2017. nov. 27. 12:11
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Laktoz - tejcukrot jelent!


Ergo minden olyan fehetjet fogyaszthatsz, ami nem tejbol keszult, vagy nem kevertek hozza tejport.


Marhabol kivont feherjek roppant jok, de a tudomany szerint most a novenyi feherjekre (barnarizs, kendermag) eskusznek a legtobben.

2017. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ha ferfi vagy akkor a szóját nem ajánlom. A marha,rízs,borsó fehérje mind jó.

Én egy ideje iso whey zerot iszok. Mióta native whey van benne elég prémium kategóriás lett. Laktóz és glutén mentes, ha jól emlékszem cukor sincs benne. Az ára kicsit magas de szerintem az egyik legjobb a piacon annak aki laktózérzékeny.

2017. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%

Mítosz, hogy a szójának rossz hatása lenne a hormonháztartásra.

Kendermag és szója fehérjét ajánlom.

2017. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az utolsónak ajánlom hogy nézzen utána a fitoösztrogénnek aminek kis mértékű fogyasztásával nincs baj, de nagyobb mértélben növeli az ösztrogénszintet.

De csak egy érdekes eredmény: Harvard School of Public egyik tanulmánya is kimutatta hogy alacsonyabb spermaszám és a szója folyamatos használata között összefüggés van.

2017. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
De a marha feherje sem jó! Az csak kollagen.
2017. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

tojás protein.

pl scitec egg pro.

2017. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nehogy már a takony egye az ovodást!

Nem lehet ezt annyival elintézni, hogy fiotoösztrogén, hacsak nem zabálsz több mint 1kg finomított szóját kétpofára napokig, a genistin nem fogja befolyásolni a hormonháztartásodat, ponthogy a genistinről mutatták ki, hogy kis mennyiségben ponthogy még ösztrogénblokkoló hatása is van.

A szójából származó fitoösztrogének a beta ösztrogénreceptorokhoz kapcsolódnak, ellentétben pl. a komlóban találhatóval, ami valóban potens.

A másik "roppant meglepő" tény, hogy ponthogy az állati, emlőshormonok (legfőképpen a tejtermékekben találhatóak) a potensek a szervezetünkben, valamint a ftalátok, illetve az alacsony rostbevitel is megzavarhatja.


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem fog naponta egy kg szójafehérjét lenyomni,1-2 adagtól nem lesz semmi baja.
2017. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!