Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kg-ot fogyjak, vagy...

Hány kg-ot fogyjak, vagy hogyan edzek, hogy laposabb legyen a hasam? 23/F

Figyelt kérdés

177 cm vagyok es 73 kg. Ez elsőre nem tűnik soknak, mégis hájas a hasam. Van egy kisebb úszógumim is es a mellemen is látszik, hogy felesleg van rajta.

Egyébként mar 1,5 eve gyurok hobbi szinten es a karomon,combomon egyáltalán nem látszik felesleg, azok teljesen jók. Minden hasra megy meg kicsit mellre. A kajára próbálok figyelni de nem maximálisan, tehat lemegy egy heten 1x egy chips vagy egy csoki de semmi extra. Főételnek se egerek mindig csirket vagy halat rizzsel.Sokszor eszek sertést vagy burgonyát. Egyébként en nem kockahasat akarok, sőt még csak nem is totál laposat, csak azt h ne legyen úszógumi meg ne domborodjon ki ennyire.

Mit kellene tennem? Kb. Hany kg-ot fogyni? Vagy mit edzek?


2017. nov. 28. 03:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Egerek helyet ehetek akart lenni. Ja es még netes kalkulatorral kiszámoltam a testzsirszazalekom es 17,8 % jött ki bar nem hiszem, hogy igazán hiteles.
2017. nov. 28. 03:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha fogyni szeretnél ügyelni kell rá mit eszel:) Kalória defficit, normális kaja és edzés mellet látni fogod az eredményt. Ennyire egyszerű.
2017. nov. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ügyelek én, csak nem gondoltam, hogy heti 1 chips meg egy zsírosabb sertesből keszült kaja ennyit számít. Pláne 23 évesen. Egyik velem egyidős haverom pl. sokkal kevésbé figyel a kajará, jóval több zsíros cukros cuccot eszik/iszik mégis vékonyabb. Rajtam jobban megragad, ez van, még jobban oda kell figyelnem.
2017. nov. 29. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!