Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki ir nekem egy szalkasito...

Valaki ir nekem egy szalkasito edzestervet?

Figyelt kérdés

Na szoval 14 eves vagyok most leszek apr30an 15 eves 175cm vagyok 70kg.

Karom vastagsaga:33-34cm

Mellboseg:89cm

Derék:89cm

Nem vagyok egy zsiros alkat.

Kreatint szedek most eppen 100%creatine monohydratem van (scitec)

Latszik 4 kockam. De nem annyira az a kidolgozott.

1es fel eve edzek de meg nem nagyon valtoztam csak fogytam meg vagy 1-2kg izom jott fel max.

Nagyon megkoszonnom ha valaki irni nekem egy szalkasito edzestervet.

Johet etrend is

De az megvan

Naponta fel kilo csirkemell kukoricas rizzsel. Plussz alma vagy valamilyen gyumolcs van melle mindig. Szenhidratbol mit ajanlotok h mit egyek?



2017. nov. 30. 18:39
 1/7 What to eat ***** válasza:

Szalkásító étrend van, ha súlyzós edzés szemszögéből nézzük. Edzésterveket találsz a neten meg ki kell tapasztalni mely gyakorlatok válnak be, milyen gépek, felszerelések állnak a rendelkezésedre.


CH: Rizs és alfajai, bulgur, quinoa, édesburgunya, köles(golyó), hajdina, kuszkusz, teljes kiőrlésű gabonák (100% kenyér esetében pl.) ilyet ritka találni, de ez a megfelelő.

2017. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem létezik, nem változik az edzés, csak a kaja.


Szénhidrátnak jó lesz akármelyik nem finomított gabona,hüvelyes, vagy ilyen fake gabonák mint a hajdina vagy quinoa, ezek még fehérjének is jók. vagy még több gyümölcs.

2017. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jo most igy a Testem? Vagy kicsi?
2017. nov. 30. 18:54
 4/7 A kérdező kommentje:
2-3Honap mulva mar meglathatom az edzest nem ha megkomolyabban veszem mint most? Azaz het 4 edzes 45perces
2017. nov. 30. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, ki sincs fejlődve a tested rendesen, ne gondolkozz még ilyesmi, amúgy sem lehet megmondani ilyen körméretek alapján, az eredmény meg nyilván fokozatosan jön, minél régebb óta fogsz edzeni, annál inkább különbözni fogsz attól, ahogy elkezdted.
2017. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reszelőzsír kell hozzá, és nem árt ha értesz a mozdonykerék pumpáláshoz.
2017. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
istenem...
2017. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!