Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmos női karok ellen mit...

Izmos női karok ellen mit lehet tenni? Lehet egyáltalán valamilyen módszerrel vékonyítani?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban versenyszerűen tornáztam, edzettem, ennek köszönhetően sajnos a karom megizmosodott. És ez nagyon-nagyon zavar. Főleg az alkarom az, ami csúnya, vastag, férfias. Többen be is szóltak már ez miatt, hogy olyan a karom mint egy férfié, meg milyen vaskos. Már többször is sírtam ez miatt, már tükörbe sem merek nézni, mert én is rondának látom. Nem nőies, az önbizalmamat teljesen lerontja. Ráadásul most is olyan munkát végzek, ahol erőltetem a kezeimet.

Nincs rajta felesleges zsír, alapból vékony, sportos alkatom van, csak a túl sok izom a bajom.


2017. dec. 3. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

1)

Auschwitz diéta (Durva kalória és fehérjedeficit egy pár hétig, esetleg 1-2 hónapig.(Nem igazán ajánlott.)


2)

A test más területeinek megedzése, hogy arányaiban kisebbnek tűnjön a kar,alkar.

2017. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyébként így néz ki (a képet netről szedtem)


[link]

2017. dec. 3. 23:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez mióta számít izmosnak?
2017. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is egy normális kart látok.
2017. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szornyen izmos vagd le
2017. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest sokan megszólják, hogy milyen vastag karom van.
2017. dec. 3. 23:57
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Küldd el őket vissza az anyjukba.
2017. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A mentális betegségek kategóriába írd ki újra,ne pedig a sportban kérdezz erről,ahol mindenki egy sportos formás csajt akar magának,vagy a meglévőt olyanná alakítani,vagy sportos csaja van épp.
2017. dec. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Megfeszítve milyen vastag, ha centivel körbeméred?
2017. dec. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ennyi izom mindenkin van, kivéve aki anorexiás. Akin sok zsír van, azokon pedig fedésben van, ezért nem látszik.
2017. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!