Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A feherjeporok segitsegevel,...

A feherjeporok segitsegevel, +heti 2edzes mellett el tudom erni, hogy szep kerek es formas fenekem legyen?

Figyelt kérdés
Nem reg kezdtem el edzeni, es az lenne a celom, hogy minnel formasabb (/nagyobb) fenekem legyen. Ezt ha nem feherjeporokkal, akkor mivel tudnam elerni?
2017. dec. 17. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Még mindíg nem kell fehérjeport inni, hacsak nem a tápkieggyártó cégek dícséretét célzod meg.

Meglepő, de szilárd ételekből fedezni tudod a szükségleteidet.

2017. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagy súlyos guggolás és megfelelő étrend kell. Max dobhatsz hozzá még 1-2 gyakorlatot, de szerintem, vagyis tapasztalatom alapján a nagy súlyos guggolásnál nincs jobb.
2017. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, mivel én nem edzek külön seggre, szerintem felesleges fiú létemre. Lábra csak vádli ülve, guggolás és merevlábas felhúzás megy.

De amúgy írtam a kérdezőnek, hogy betehet a guggolás mellé még 1-2 gyakorlatot, de a guggolás szerintem a legalapabb, szóval azt nem kellene kihagyni.

2017. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az az edzésfilozófiám, hogy a nagy, erős segg az elsődleges elérendő cél férfiként is, elvégre az a nagy bszóizom, nemde?

Persze, minden rendes edzéstervnek része egy guggolásvariáció, de a feneket a hátsó erőláncgyakorlatok terhelik elsődlegesen.

2017. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fiú létemre annyira nem kell vele foglalkoznom, hogy külön gyakorlatokat csináljak rá :D


Szerintem elég rá a guggolás, a merevlábas felhúzás és a konv felhúzás, legalábbis nekem.

2017. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is elég a guggolas nagy sulyokkal. Mult heten megkaptam, hogy olyan a seggem, mint egy brazil tancosnönek :D am ferfi vagyok :D
2017. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, jó az ha olyan a genetikátok, de vannak nagyon combdomináns emberek akiknek külön figyelmet kell fordítaniuk a fenékedzésre.)
2017. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fehérjepor mint a neve is mutatja fehérjét tartalmaz. Ha eszel elég fehérjét kajából, fehérjepor nélkül is tudsz fejlődni. Kell egy megfelelő edzés és elég fehérjebevitel és összességében is több kcal-t kellene bevinned, mint amennyit elégetsz, hiszen kell energia az izomépítésre.
2017. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!