Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék vékony, de...

Hogyan lehetnék vékony, de nagyon erős?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, nem szeretnék óriási izmokat, de szeretnék kirobbanó lenni. Hogyan érhetném el úgy, hogy vékony maradjak és ne tűnjenek el a női vonások? Miket, hogyan edzek, milyen mozgásforma, mit ajánlott enni stb?

Jelenleg nem vagyok kövér, de van rajtam vmennyi felesleg.

17/L

Köszi előre is a segítséget!



2017. dec. 21. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, nagyon erős nem tudsz izmosodás nélkül lenni, amúgy meg ha izmosodsz nőiesebb leszel.
2017. dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem. Vmennyi izom nyilván kell, de azt szeretném, hogy inkább kisebb, de nagy erejű izom, mint nagy izomtömeg. Szálkásabb vagy nem tudom.
2017. dec. 21. 07:18
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Úgy,hogy rendesen eszel,és kitartóan edzel,2-3 év múlva erősebb lehetsz,mint az átlag korosztályod, aki nem edz.
2017. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi sem tudjuk, de 2 selfie között vegyél levegőt és gondolkodj
2017. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sportolj és egyél sok sok clent
2017. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

A CrossFit-et ajánlom neked. Fejleszti az erőt, állóképességet és a robbanékonyságot is. Nem látványos felpumpált, hanem valóban erős funkcionális izomzatot ad, és az állókképességi része miatt zsírt is tudsz égetni. Nem nagydarab, hanem erős és formás leszel tőle. A egyre jobb formától az önbizalmad is nőni fog. Ezt látom a velem együtt edző lányokon.

A jó forma mellett a nőiességet a nőies mozgással is tudod javítani. Javaslom, hogy a CrossFit mellett csinálj valami nőies mozgást: torna, tánc, balett, pilates, jóga, légtorna, szinkronúszás, műugrás,... Bármi, amihez kedved van.

2017. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

# 6

-A crossfit semmit nem fejleszt a leghatékonyabban.

-Aki azt hiszi, hogy létezik olyan, hogy "látványos felpumpált" naturálban, az nem tud fszt se, erős pont az, aki súlyokkal edz, folyamatosan növelve az ellenállást, aki nagydarab, az erős is, nyugi.

-Nagydarabként is lehet jó állóképességed, "mellesleg", elárulom nem crossfittel.

-Mi az, hogy formás? Ezt a kifejezést tipikusan azok szokták használni, akik egyáltalán nem értenek a sporthoz (ahogy te sem, bebizonytottad.)


"A jó forma mellett a nőiességet a nőies mozgással is tudod javítani."

Na persze, ez meg milyen duma már? hh


"Javaslom, hogy a CrossFit mellett csinálj valami nőies mozgást: torna, tánc, balett, pilates, jóga, légtorna, szinkronúszás, műugrás,.."

Nincs olyan, hogy nőies mozgás, nem tudom milyen álomvilágban élsz, sport van.

Például a jóga mitől lenne nőies, attól hogy te arról fantáziálsz, hogy nyújtás közben jól megtömöd őket, még nem lesz egy kizárólag nőknek való sport, férfiaknak is ugyanolyan hasznosak a nyújtások, és nem lesznek nőiesek tőle.


99%-ban biztos vagyok, hogy neked is profi league of legendses vagy sakkozó fizikumod van.

2017. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Naturalkent nem leszel visszataszítóan izmos, nyugi
2017. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A formád kizárólag azon múlik, hogy mennyit és mit eszel.

Edzhetsz te állandóan hihetetlen brutálisan, ha nem viszel be a súlyodhoz mérten megfelelő mennyiségű tápanyagot az izmaid nem fognak növekedni.

De ha kifejezetten az őserő a célod vékony testalkattal akkor akár cathletics, akár valamilyen fal/sziklamászás, de a crossfit, a fegyencedzés, vagy akár a jóga is kiváló lehet. Illetve ezek különféle kombinációi.

De érdemes eldönteni, hogy hogyan képzeled ezt a nagyon erősséget.

2017. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

őserő??? :DD

Há két kapálás közt sikerült betárcsázni a netet? :D

2017. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!