Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért álltam neki fogyni...

Miért álltam neki fogyni tömegnövelés közben?

Figyelt kérdés
Csökken a testsúlyom.Tegnap reggel 71.4kg voltam,ma már 71.2

2017. dec. 25. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Napról napra nem alapozunk. Minimum heti 'mércét' használj.

(Ezen a héten hétfőn reggel, wc után, és minden más előtt, majd következő hét ugyan így.ezt hasonlítsd össze)

2017. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy hete még 72 is megvoltam
2017. dec. 25. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talán kevés a kalória (heti +500at dobj rá) vagy keveset pihensz (bár nem hiszem, mert akkor is híznál, csak jobban zsírba) lehet az edzés sz@r. sokkal több ötletem nincs.
2017. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha szar lenne az edzés,akkor erősödnék?
2017. dec. 26. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a válaszoddal eszembe juttattál valamit. Engedd meg, hogy kijavítsam az előző hozzászólásomat.

Amennyiben az edzéstervedben az alapgyakorlatokon a hangsúly, és nem dolgozol 6 ismétlés felett sorozatonként,

és az intenzitás az 1rm 80% a, akkor simán meglehet, hogy 'csak' erőt hoz az edzésterv. Amennyiben az említett ismétlés szám felett dolgozol, és nem jön erő, sem izom, akkor esetleg az edzéstervben keresendő a hiba. Ha megtennéd, hogy leírod az edzésterved, akár ide, akár pm be, az lehet, hogy segítene.

2017. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!