Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet így vállra edzeni?

Hogy lehet így vállra edzeni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mindig belesegít a trapézizom a váll edzése közben. már sok egykezes gyakorlatot kipróbáltam de hiába mindig bedurran a felső része

2017. dec. 27. 08:41
 1/8 A kérdező kommentje:
pontosabban. Lehet-e úgy vállra edzeni, hogy nem segít bele a csukjám?
2017. dec. 27. 10:20
 2/8 A kérdező kommentje:

várom a válaszokat,okoskodókat, vagy legalább annyit hogy kettlebelezzekmert azvalónekem.


megcsinálok 10 ismétlést és égnek a csuklyás izmaim felsőrésze

2017. dec. 27. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, két lehetőség adott.

Az egyik, hogy végtelen szar a gyakorlat kivitelezése, helyes végrehajtása, és még a combizom is többet dolgozik a 'vállad' edzésekor, mint maga a váll.

A másik lehetőség, hogy a technika rendben van, és a trapézod túl gyenge.

Nem tudsz úgy izolálni egy izmot, hogy kizárólag ő dolgozzon. érezd az izmot, legalábbis próbáld, ha kezdő vagy, és amint meglesz a megfelelő agy izom kapcsolatod, és ahogy ez minél jobb lesz, úgy lesz egyre jobb a váll edzésed is. De ehhez persze türelem kell. nekem fél évbe telt, mire a vállammal sikerült kialakítanom az agy izom kapcsolatom. :)

2017. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld. hát majd kiderül mi lesz. de szerintem nem gyenge mert néha 90kg-mal szoktam csuklyázni. a helyességről csak annyit tudok, hogy a karomon kívül a törzsem' mozog 1-2cm-t.
2017. dec. 28. 08:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ma megnéztem, és nekem pl oldalemelésnél szinte semmit nem dolgozik a csuklyám, nem tudom neked miért.
2017. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta is ilyen a váll edzésem. végül is már trapéz izmot nem edzek.
2018. febr. 10. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik karoddal támszkodj meg valahol és a másik kezedel csinálj egykezes nyomást engedd be ameddig lehet szinte a súlyzó érintse a vállad utánna pedig 3/4-es nyomásokat csinálj vagy maximum feleket többet ne.

Végezd állva vagy ülve a gyakorlatot.

Nállam ez bevált.

Nekem is mindenem bedurrant hamarabb mint a váll.

Pedig nem lehetett volna külsőleg belekötni a gyakorlatba....mindenki más.

2018. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó napot! Boldog új évet! Még mindig ilyen fájdalmas de legalább fejlődött a vállam. Elég sokat. Nem tudom miért de szerintem az izom tapadás végett van ez. Biztos nem. Bármit csinálok ugyan olyan.
2019. jan. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!