Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem itthon edzeni...

Elkezdtem itthon edzeni naponta 20 perc szobabicikli és egy 7 és fél kg sullyal sulyzózok bicepsz tricepsz vállra 30 percet naponta?

Figyelt kérdés
Terembe nincs időm járni csak majd junius legvégétől addig viszont még van 4 hónap egy hónap mulva átváltok 10kg sulyra ennyi idő alatt fog látszani valami eredmény?Evéssel vigyázgatok?
2017. márc. 4. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez az az edzésmennyiség, ami kb arra jó, hogy megnyugtasd magad, hogy te mindent megtettél, de olyan a testalkatod, hogy a sport ellenére sem változott semmi, nem fogytál, nem izmosodtál.


Amennyiben ennyi a cél, akkor szerintem bátran csökkentsd 10 percre a szobabringát, a súlyzókat meg minél nagyobbra vedd, mert az jobban hangzik, az ismétlések számát meg nyugodtan csökkentsd mondjuk 1x5-re.

2017. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval naponta 50 perc még azt elfelejtetem mondani hogy csinálok naponta 5x30 felülést és 5x30 láblenditést meg amit a kérdésbe leirtam ezt vegyük ugy hogy 1 óra nagyjából és ennek alig lesz valami eredménye 4 hónap alatt?
2017. márc. 4. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:

0 eredménye lesz ennek

sajnálom

2017. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és min változtassak hogy legyen valami látszattja is?
2017. márc. 4. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ilyen kis súlyoktól bármi történne, de ha neked ez jó súly, akkor ennyivel kell edzened, csak éppen folyamatosan kell emelni a súlyokat.

Nem tudom, mi az, hogy az evéssel "vigyázgatsz", de nyilván rendesen is kell enni, ha fejlődést akarsz s persze megfelelő mennyiségben.

2017. márc. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

zsirvesztés vagy izomnövelés a cél? amig nem még kondiba addig a szobabicikli mellé saját súlyos edzés(google a barátod) ha megvan a kondi akkor teljes testedzés, pl ICF5x5

szálkásitáskor szálkásitó étrend, tömegeléskor tömegnövelő étrend, mindkét esetben kezdőként a havi 1kg változás az ideális

2017. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!