Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme ha így nyomok fekve?

Van értelme ha így nyomok fekve?

Figyelt kérdés
Miután X súllyal 5 sorozatot csináltam, de már nem érzek erőt több sorozatra, akkor 5 kg-t leveszek és úgy nyomom tovább.Ez jó így?
2017. dec. 27. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod tisztességesen végig csinálni, akkor sok a súly..ne bohóckodj hanem alapból kevesebbel csináld! de van a piramis módszer, csak ott pont forditva csinálják, mint ahogy te szeretnéd. Elkezdik x kiloval, mondjuk 12 ismétléssel, raknak még rá súlyt és utána már csak 10 ismétlés, aztán még több súllyal 8 ismétlés
2017. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó hát, úgyis jó ahogy az előttem lévő írta. Semmi sincs röghös kötve, hogy úgy kell csinálni..
2017. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ehelyett próbálj piramis módszerrel fekve-nyomni. Még pedig úgy, hogy minden szériánál fokozd a súlyt olyan arányban, hogy az ismétléseket e számokkal megjelölve el tud végezni ezt a programot. kb. ezek szám arányában: 10-9-8-7-5 vagy 6 ismétlésekkel. Minden alkalommal úgy válaszd meg a súlyokat, hogy az utolsó szériában 5-6 ismétlésre képes legyél. Ennek az edzésnek a formájában, így építheted fel a mellizmaid alapformáját - nem csak a középső, hanem az alsó és felső részét.
2017. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az alsó és a felső részét (amit nem létezik) nem döntött paddal (pozitív) illetve tolódzkodással tudom jobban erősíteni?
2017. dec. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!