Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkar probléma?

Alkar probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne felétek hogy felkarügyileg jön rendesen a tömeg, de az alkarom full száraz marad és nem is nő olyan ütemben pedig van felhúzás, evezés aminél brutálisan érzem egy idő után de egyszerűen nem vesz fel olyan ütemet mint a többi rész, valamint jobb kezes vagyok de a bal karom sokkal nagyobb ütemben nő, nem durva de látható azért. Mit javasoltok? Köszi, Máté. 19/F



2017. dec. 30. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán alkar edzés/alkar gyakorlat(ok) beiktatása és nagyobb hangsúlyt fektetni a jobb kézre?

De senki sem szimmetrikus teljesen.

2017. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddz külön alkarra (csuklóhajlítás, madárfogásos bicepsz stb). Nem igényelnek sok időt.
2017. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A madárfogásos bicepszet amúgyis szeretem, köszi srácok a tippeket! Jöhet még ha valaki olvasná:)
2017. dec. 31. 01:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj külön gyakorlatokat végezned az alkarodra. Elég, ha felhúzásgyakorlatokat végzel hát edzések alkalmával. az alkarod a szorításér felelősek, hogy az adott súlyt milyen erősen vagy képes a markodban tartani. Erre jó tanácsom az, hogy egy időre dobd el (feltéve ha van) a gurtnit, és szabad kézzel végezd a gyakorlatokat, főként elemelésnél! Ezáltal az alkarod is erősödni fog és az már a genetika függvénye, hogy mennyire lesz arányos a testedhez képest. Ne higgy semmilyen csodagyakorlatnak, sem pedig csodaszernek. Az alkarod ismétlem a szorítás erősségéért felelős, azt megedzeni külön időpocsékolás. Persze vannak ezekre külön speckó eszközök, azokat még tudom ajánlani. Sok sikert a továbbiakban!
2017. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kalapács bicepszezés hozta rendesen a tömeget alkarra is
2018. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!