Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kávé lenyomja a tesztoszteron...

Kávé lenyomja a tesztoszteron szintet?

Figyelt kérdés

Nálam alacsony a tesztoszteron szint, régen sportoltam, és azt vettem észre mostanában, ha kávét iszom, még lejjebb nyomja a szintet(vannak tünetek.....)

Gondolom akiknek normál, meg sportolnak, nem veszik észre.

[link]



2018. jan. 4. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat ittál belőle...
2018. jan. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dubstep91 válasza:
napi 1 2 kávé nem fog szerintem szorozni,osztani..inkább edzéshez hasznos értágitó hatásáról hallottam..Na de mindent túlzásba lehet vinni és átfordulhat károsra.
2018. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy a mozgásszegény életmód... én is aggódtam 30 évesen, hogy mi a francért nem kívánom a szexet és miért nem lehet 1 menet után életet lehelni a farkamba... mindezt heti 2szer... aztán elkezdtem aktívan sportolni és megoldódott... kávézni meg mindig kávézok... ovis korom óta (viccen kívül, anyukám tejeskávéval ébresztett reggelente)
2018. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a kávéval, csak ne rakd teli cukorral..
2018. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi férfiak vérszegény teremtések vagyunk. Hiába van két fejünk, olyan kevés vérünk van, hogy egyszerre mindig csak ez egyikbe jut elég. Ezért sokszor nem tudunk gondolkodni, amikor kéne. De nálad meg pont a fordított a dolog. A kávé értágító, élénkítő hatásától jobban mozog az agyad, hülyeségeken gondolkozol, s közben a farkadba már nem jut elég vér. :-))
2018. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!