Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kiegészítőket ajánlotok?

Milyen kiegészítőket ajánlotok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nagyon vékony. Szeretnék izmot felszedni.3 hónapja edzek és nem tudom milyen táplálék kiegészítő használ leginkább az izomnövelésben. Szívbeteg vagyok szóval olyat keresek amiben kevés a koffein.Válaszokat előre is köszönöm.

2018. jan. 4. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a tápkiegészítőket . Amire neked szükséged van azt szilárd kajából is be tudod vinni .
2018. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Evés, evés, evés. Nem kell semmilyen kiegészítő, csak feleslegesen költöd a pénzed. Szoktatnod kell magad, hogy többet egyél.
2018. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 49 kg vagyok és 178 cm. Hány gramm fehérjét kéne bevinnem naponta?
2018. jan. 4. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100-105 kb . 2g fehérje per testtömeg kilogramm .
2018. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Whitewolf19 ***** válasza:

Ha szívbeteg vagy, akkor óvatosan a tömegnöveléssel... mert megterheli majd a szíved mint az edzés.

Szerintem is felesleges a sok tápkieg. De ha minden áron szeretnél hasznosat venni... akkor egyet amit nagyon ajánlok.. az pedig multivitamin. Még egy átlagember is nem árt ha szedi, nem hogy egy sportoló. Ezen kívül egy tejsavó fehérjével érdemes kiegészíteni az étkezést naponta. A többit szilárd étkezéssel vidd be, minőségi húsok és szénhidrát formájába, na meg a zöldségek.. tojás..

2018. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!