Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Válledzések után gyakran...

Válledzések után gyakran megfájdul a nyakam. Tapasztalt már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Néha másnap alig bírom mozgatni a fejem/nyakam. Mit csinálok rosszul? (Egyébként oldalemléseket csinálok vállra és Arnold-nyomást.)

2018. jan. 5. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyújtasz edzés után? sorozatok közben?

Ha nem akkor lehet ott lesz a gond, de lehet a szabálytalan gyakorlat végrehajtástól is.

2018. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a csigolyam szokott a nyakamba de csak ha nincs kitamasztva a fejem. Sot ez fekvenyomasnal stb is igy van.
2018. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem szoktam nyújtani, de eddig sosem volt gond. Bár tudom, hogy ez semmit sem jelent, szóval teszek a nyújtással is egy próbát.


Kettes! És hogyan támasztod meg a fejed? Ez észszerűnek tűnik, mert azt vettem észre, hogy nagyon feszítem a nyakamat. Talán ha megtámasztom, akkor nem erőltetném túl.

2018. jan. 5. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat csak szimplan nem emelem el a fejem a tamlatol a gyakorlatok kozben es ugy nem.fajdul meg. Ha elemelem akkor sokszor meghuzodott gyakorlat kellos kozepen.
2018. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor van ez ha a gyakorlatok közben nem egyenes a gerincvonal,hanem lóg előre fej,vagy még rosszabb ha előre van feszítve a fej meg a nyak.

váll edzésnél sokan csinálják ezt én is észrevettem.

2018. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 8. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit nyakból csinálod a gyakorlatokat. Egy ideig gyakorold a helyes kivitelezést kicsit kisebb súlyokkal.
2018. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!