Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak még itt emberek a régi...

Vannak még itt emberek a régi brigádból?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Montezre, dirtboyra, Glissadera , SSanchezra, Cyanra, JayCre , OrizaTriznyáákra , Takumira, aikiboxerre, Neutronlovagra, Aczélra, acmre , poiura, Washra.

Nagyon régen volt már, ha még itt vagytok mi van veletek mostanában? :)



2018. jan. 5. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Montez már elment, nem is lesz soha többet.


A többieket nem tudom.

2018. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Montez pedig félelmetesen nagy spíler volt annak idején, mondjuk emlékszem rá hogy szegényt állandóan megtalálták a szefósok...


Te is ott vagy a felsoroltak között?

2018. jan. 6. 00:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem, mert nem ez az első fiokom, hol aktivabb vagyok, hol nem de azért nekem is van itt már válaszom bőven.
2018. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lehet valamelyik régi fiókodat ismertem csak kimaradt a felsorolásból. Ej - ej, régi szép idők.
2018. jan. 6. 00:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek ez az internetes közösségek, ezért nem szeretem 😃


Amúgy szerintem még sok régi tag van itt, csak ők is név nélkül. Meg van néhány új, értelmes, aktív is.

2018. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sok idő után felbóklásztam ide aztán elkapott a nosztalgia, olyan 4 éve nem voltam itt, az akkori "csapatot" Nagyon bírtam. Pl a szunnyadóizomstimulátor2000-et és társait soha nem lehet elfelejteni 😂


[link]

2018. jan. 6. 00:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem Pörölyfej Béla barátom hiányzik nagyon 😂 a szintolt is tőle vettem...
2018. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ismert itt, de mar akkoriban is itt voltam. Szep emlekeim kotodnek ahhoz az idoszakhoz. :)
2018. jan. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A fokhagymas gyerekkel mi van?
2018. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8


Nekem is, azért is érdekelne hogy mi van most velük. Amit tudok az edzésről, táplálkozásról annak szerintem a 70%-át tőlük tanultam.


#9


Fokhagymás srác? Ő ki is volt? 🤔😁

2018. jan. 6. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!