Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme visszatérni egy...

Van értelme visszatérni egy régi edzéstervhez, amit több mint fél éve abbahagytam?

Figyelt kérdés

Régen én magam összeraktam egy jó kis teljes test edzést.És fejlődtem tőle mint az atom.4 hónap alatt 17.5 kg jött fel guggolásban és fekvenyomásban.Úgy,hogy már nem voltam kezdő.De a végén túledzettem magam vele,kezdtem gyengülni.Szóval átálltam más tervekre.Közben elkezdtem diétázni és leadtam 6 kilót.De ezzel rengeteg erőt vesztettem.Egy ideje újra megy a tömegelés.Most osztottat csinálok.A szálkásításkor elveszett erő nagyrészét visszahozta,de megakadtam és stagnálok.És gyengébb vagyok,mint régen.

Most kitaláltam,hogy mi lenne ha visszatérnék a régi tervhez,ani annyit hozott?Valahogy meg kell indítani a fejlődést.

LET'S MAKE JÓZSKA STRONG AGAIN!!



2017. júl. 15. 02:25
 1/3 byus1212 válasza:
48%
Hát visszatérhetsz a régi tervedhez,viszont akkor ha gyengébb vagy akkor még kevesebbet csinálj a dolgokból aztán mehetsz egyre feljebb.
2017. júl. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem erősödtem osztottal, de most a kétfelé bontottal igen. De a teljes testesre is visszatérhetsz.
2017. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De szó szerint ugyan arra a tervre visszatérhetek?Vagy ha egyszer már megakadtam vele,már nem lenne érdemes?
2017. júl. 15. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!