Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legális-e Magyarországon a...

Legális-e Magyarországon a szteroidok, clenbuterol birtoklása?

Figyelt kérdés

Légyszives első sorban csak az szóljon hozzá aki tapasztalt,ért hozzá.A szteroidozz csak meg halj meg benne emberekre nincs szükség.A kérdésem az lenne mivel több oldalon fórumon stb is azt olvastam hogy ezeknek a szereknek a birtoklása és vásárlása nem törvénybe ütköző ezért érdekelne hogy ebből mi az igaz.Mellesleg a btk ban is utánanéztem és nem találtam törvényt amely tiltaná a birtoklásukat.Elsősorban az érdekelne hogy a clenbuterollal mi a helyzet.

Aki esetleg csak jogilag értene hozzá és nem tapasztalatból annak annyit segítek hogy a clenbuterol egy vényköteles asztma gyógyszer.

Szóval leegyszerűsítve, birtokolhatok,vásárolhatok-e clenbuterolt?


2018. jan. 6. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne illegális egy vényköteles asztma gyógyszer birtoklása?
2018. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Clen egy kicsit más téma mert az vényköteles gyógyszer és ha nincsen recepted azt akár büntethetik is.

Más cucc birtoklása engedett nem büntetik viszont azt nem tudni hogy.

Milyen mennyiség az amitől már kereskedésnek számít.

Lehet van nállad egy kúrányi cucc (tartasz haza vásárlásbol mit tudom én) arra már simán rámondják a kereskedést szerintem...

Leegyszerűsítve simán megveszed otthon berakod a szekrénybe és ennyi.Utcán azért ne mászkálj vele érted...sose tudni.

2018. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Remélem elkapnak és mész a börtönbe.Ki nem állhatom az ilyeneket,akik bemocskolják ezekkel a szerekkel a sportunkat.Ilyen illegális cuccokról,drogokról való kérdéseknek nincs keresnivalója az oldalon.Jelentem is a kérdést
2018. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 brühübrühü. Kis érzékeny.

#2 jól írta.

2018. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Jah,itt népszerűsítitek az oldalon az illegális dolgokat.Remélem a rendőrség lenyomozza az IP címetek
2018. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyel tisztaba a torvennyel es nem irnal baromsagokat. Azt sem tudod mi az illegalis, akkor ne nyavogj itt suletlensegeket.
2018. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit nem lat a szem, nem faj a szivnek. ;)
2018. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szteroidokat használni törvénybe ütközik
2018. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hasznalatuk legalis. Mondtam mar olvass utana ne vakon okoskodjal.
2018. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!