Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hammertime challange vélemények?

Hammertime challange vélemények?

Figyelt kérdés

Csak olyn írjon aki figyelemmel követi nagyjábol Német István alis Hungarian Hammert.

Csak szerintem "átverés" szagú kicsit ez az egész ?

Az eddigi kihívások nyertesei mind olyanok voltak akik simán kifizetnek egy las vegasi utat...fogorvos vagy külföldön élő gazdag fiatal.

Csak szerintem van előre lebeszélve ez az egész ?

Egyébként no offense mert nagyon jó az a Német Pisti!



#Hungarian Hammer #hammerchallange #németpisti
2018. jan. 8. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy azert talalt ki mindent abban a videoban, AMIVEL BEFUTOTT, hogy neked jobb legyen? Kellett valami, ami nagy port kavar, semmi onzetlenseg nincs abban, amit csinal, csak rola szol minden. Mit kell ezen annyira ertekelni?

De Kiss Jeno hisztijevel sem ertek egyet, felre ne ertsd.

2018. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Értem.Nem ítélem el csak csodálkozom hogy ezt csak nekem szúrt szemet eddig...A Kis Jenős téma meg nem érdekel.

De amúgy ezen kívül bírom a stílusát sokat szakadok rajta :D

2018. jan. 8. 22:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos nincsen lebeszelve, semmi értelme nem volna. Hammer mellesleg úgyis televan pénzel, jó az élete, telibeszarná, hogy elrontsa ilyennel a saját challangejet. Aki mar azon a szinten van az életben mint ő, nem lelik örömüket ilyen hulyesegekben
2018. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy annyira gazdag.
2018. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]


Őszintén ő most natural ?

:D

2018. jan. 11. 17:20
 6/17 anonim ***** válasza:

a mellete lévő srác? szerintm nem,

De a hammertime challengek engem is érdekelnek lehet be is nevezek:)=)

2018. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bedurranva talán lehetséges..
2018. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hammer kepei azert vannak am szerkesztve, es jol vannak beallitva. Talalkoztam vele eloben, es hasonlo csalodas volt mint Csuhai.

Emellett megneztem az egyik challenget, es alig lattam valtozast a legtobb embernel, csak az after kepen rendesen feszitett es a fenyekre is figyelt.

2018. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én most kicsit csalódtam :S

De ezt a gyuros vonalat leszámítva nagy arc a Pisti.Nézzétek vissza az ask.fmes válaszait :D

Én a kezdetek óta követem.Igaz élőben még nem láttam.

2018. jan. 11. 20:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Magát a challenge-t egy baromi jó ötletnek tartom tőle.

A karrierje leágazóban volt, évekig nem hallottunk róla, testépítésben nem ért el több siker, szerintem nagyot sem attól hogy kijutott a Mr. olipiára. Jenőt említve az jutott eszembe hogy nála egy baki csúszott be és ezért nem jutott oda, de sokkal többet tudott volna mutatni mint a pistink (szándékos kisbetű)

Értem én, nem szereti a magyarokat, a mentalitást, ki akart menni, jól keresni stb..

A karrierje leszállóban, testépítésben többet nem ért el, pankrációba nem kell, filmekbe nem kell.

Ez egy jó reklám volt, kitálalni az amúgy is nyílt titkot, amit persze jogosan titkol a sport, Usain Bolton se mesélt arról mit szedett, különben senki se nézte volna.

Felkapta az online média, jó pénzért, ami nem is lenne sok, edzéseket tart. Kicsit megszedi itthon magát, ha már külföldön unalmas, esetleg nem kifizetődő.

Most gondolj bele, hányan utaltak neki pénzt azért cserébe hogy egy étrendet,edzéstervet vagy esetleg egy kúra ajánlatot kapjanak?!

Ha van ismeretséged akár ezt az infót ingyen is megkapod, de aki hobbiból edz annak nem lesz ilyen rétegű ismerőse, ők azok akik füzetnek a Pistinek.

Nem rossz dolog, mond nagyon jó dolgokat meg mond dolgokat amik azért megkérdőjelezhetőek.

Személy szerint nincs bajom vele, a viselkedése enyhén zavaró, nagyképű, ellenben azokkal a testépítőkkel akik évek óta eredményeket.

A cahllenge nem rossz ha nincs pénzed személyi edzőre,nincs türelmed magadnak tanulni.

Sajnos a szteroidokról alkotott képe kissé homályos, ő jó adagokkal,jó származékkal dolgozott, orvos figyelte és most is követi az egészségét.

Ezt a legtöbben nem tehetik meg, én több olyat ismerek akire negatív hatással volt mint akire pozitívan( ők mind verseny mellett, míg a negatív a legtöbb hobbista)

2018. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!