Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahova ti jártok ott is szinte...

Ahova ti jártok ott is szinte mindenki rosszul edz?

Figyelt kérdés

Minden ember nálunk kis súllyal izolálgat, a ténylegesen hazsnos gyakorlatokból max fekvenyomásoka tcsinálnak de azt i rosszul, meg páran negyedguggolásokat smith keretben.


Viszont izolációs gyakorlatokból annyi minden bro sciences dolgot, hogy csak nézem hogy ezt a sok hülyeségeket honnan veszik.


Hogy lettek ilyen rossz irányba terelve az emberek? vagy csak nálunk megy ez?


2018. jan. 13. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja ja így van. Felénk általâban a teremben dolgozó személyi edzőtől indulnak ki ezek a hülyeségek.
2018. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van,masik meg hogy nincs is kedvük erolkodni,komolyabb munkát belefektetni,ezért elbohockodnak a gépeken,és kész...
2018. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felhúzni rajtam kívül 4 vagy 5 embert láttam eddig a város legnagyobb termében. Guggolni többen guggolnak, de a smith-keretet nem hanyagolják, megy a rogyasztgatás ezerrel. Fekvenyomás az mindenkinél van természetesen és bicepszre 10 kilósokkal curls. A kedvencem amikor 2 csigát foglalnak le bicepszetni beállnak középre és úgy csinálják, illetve mikor alsócsigán lefekszenek és úgy bicepszeznek. Élmény nézni.
2018. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahol én edzek ott is ez van. 1-2 kivétel van, de nagyon ritka.


Balfszul mindig többen fognak edzeni, viszont van egy olyan teóriám, hogy ez kicsit magyar sajátosság is. Igaz, ez csak egy benyomás, de amikor nagyobb teremben edzettem, egy egyetemvárosban, ahol relatíve sok a külföldi diák (főleg németek), ott azt láttam, hogy ők jellemzően értelmesebben edzenek. Tehát vélhetően ez nagyrészben köszönhető a magyar testépítő médiának is, akik életükben nem tanulták meg az alapgyakorlatokat, de azért napi szinten cikkeket írnak a súlyzós edzésről...

2018. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ahova járok eléggé hozzáértő a tagok legnagyobb része.
2018. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, ahova én járok ott nagyon gyakran az ötven év feletti korosztályt látom rángatni a súlyokat, ordítani egy-egy gyakorlat közben és 10-15 perces beszélgetést tartani egy-egy gyakorlat között. Az ember azt hinné, annyi idősen megjön az emberek esze. Ez van.


Az utolsó beszélgetést kénytelen voltam végighallgatni, mivel mellettem edzettek Én pedig otthon hagytam a fülhallgatómat. Nagyon röviden annyi volt a téma, amíg lenn voltam (mert Ők előttem is ott voltak, majd mikor távoztam még akkor is ott maradtak isten tudja milyen sokáig) hogy minden fiatal szteroidos és egy felkapott, közismert testépítő, sok Magyarországi edzőterem tulajdonosa abból él, hogy kezdő sportolóknak adja el a szteroidokat.


Megoldás: Viszek fülhallgatót, ha pedig olyat látok, amit nem akarok, elfordulok :))

2018. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hiszen az illegális.
2018. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Nalunk a kondiban mindenki hajas,gusztustalan. En az eredmenyt nezem.

Az mma edzesen viszont mindenki izmos es szobortestu.


N/32

2018. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!