Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A ti termetekben is mindenki...

A ti termetekben is mindenki rosszul nyom fekve?

Figyelt kérdés

Lapos háttal, mellbimbóra vagy a fölé engedik a rúdat, sokszor össze-vissza emelik a lábukat a levegőbe, az egyenes rúd útról meg nem is beszélek mert annak a kihagyása legalább nem veszélyes...


és akkor múltkor valaki rám szól hogy tönkreteszem a hátam mert hidalva nyomok fekve (egészen picit hidat használok, nem olyat mint néhány pro erőemelő) meg mellbimbó alá engedem a rúdat...


Komolyan ezt a sok hülyeséget honnan veszik az emberek? Shop Bodybuilderről vagy honnan?


2017. jún. 26. 17:12
 1/2 anonim válasza:

pont hogyha lapos, laza háttal nyomod akkor tesz rosszat a derekadnak, ha meg olyan fent engeded le az meg a vállaidnak rossz.


Ne foglalkozz ilyen gyökerekkel, én arra sem fektetnék energiát hogy kioktassam őket, csak mond hogy ok aztán hagyad a csába.

2017. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. mindenki igen. Engem inkább azért zavar, mert van aki amúgy tök tehetséges lenne mert látom benne az erőt meg a potenciált és ha rendesen nyomna sokkal jobb lehetne. De én tuti nem pofázok bele senkinek az edzésébe ha nem kéri.
2017. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!