Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ha ezeket eszem tömegeléskor?

Jó ha ezeket eszem tömegeléskor?

Figyelt kérdés

Minden nap eszek tükörtojást, csirke/pulykamellet, édesburgonya/durumtészta/rizs, teljes kiőrlésű kenyér, mogyoróvaj, halkonzerv, a fehérjeshake, zabkása supercarb slow szénhidráttal. Néha becsúszik egy gyros pita is. :D


Sajnos kevés zöldséget eszek az mennyire fontos?


Kreatin,bcaa és vitaminok mennek még.


2700-2800 kcal

130-160g fehérjével

380-400g ch

30-50g zsír


79kg 183cm 20 évesen.


Nap elején számolom ki mindig, hogy mit fogok enni.


2018. jan. 15. 12:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Szoktam tonhalkrémet is csinálni, meg a cottage cheese is gyakran előjön.
2018. jan. 15. 12:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jónak tűnik. Minél több zöldséget is érdemes lenne beleeaknod az étrendbe, mert lehet hogy makronutriensek szempontjából szinte elhanyagolhatóak, de segítenek egy kis többlet vitamint / ásványi anyagot juttatni a szervezetedbe (na persze nem fogják kielégíteni az igényt teljesen). Szerintem amik miatt érdemes fogyasztani őket, az a rost- és antioxidáns tartalmuk, utóbbi segít legyűrni a szabadgyököket, amik rákhoz vezetnének. Emellett sok zöldség tartalmaz védőanyagokat, amik védnek bakteriális, vírusos stb betegségek ellen, erősítik az immunrendszert.
2018. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezekkel az ételekkel furcsán kevésnek hangzik a 30-50g zsír. Biztos, hogy mindent beleszámolsz?

Én a CH egy részét gyümölcsből vinném be, és mindenképp ennék több zöldséget. Szerintem

nNem jó minden CH-t gabonákra alapozni.

2018. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!