Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 176cm~72kg: hogyan érdemes...

176cm~72kg: hogyan érdemes elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rossz kondiban, de nem vagyok izmos. Nemrég elkezdtem futni, emellett szeretnék edzeni. A cél hogy szeptember-október környékén jelentkezhessek tűzoltónak, megfeleljek fizikailag.

Hogyan érdemes elkezdeni edzeni?


2018. jan. 15. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Googlebe beirod hogy kezdő átmozgató edzésterv builder és az ott leirtak szerintem cisnálod az edzést.
2018. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
maximalizáld a fehérjebevileted, és egyél mellé lehetőleg sok szénhidrátot jo forrásbol, aztán akármilyene dzőtermi edzés hozza a hatást ha keményen csinálod
2018. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# ez nem a tömegelés?
2018. jan. 15. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Izmot szeretnél építeni, az nem megy kalóriadeficitben, (elozo vagyok) tehat lenyegeben tomegelned kell, csak okosan, nem kell azert 1kg rizst megenned egy nap. A futas helyett inkabb rovid spronteketeg súlyal a kezedbe rovid setakat javasolnek(nagy sulyal, ugy tudom ilyen gyakorlatok is vannak tuzoltoknak)
2018. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!