Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hölgyek, de akár srácok is....

Hölgyek, de akár srácok is. Véleményetek szerint fontos hogy látszódjon valakinek a kocka hasa?

Figyelt kérdés
izmosabb mezomorf alkat vagyok. 2 éve edzem nem mondanám magam szálkásnak, de látszódnak az izmaim illetve a hasizmom kontúrja. Nem igazán szeretnék leszálkásítani, dolgozom stb. és érzékeny vagyok az alacsony energia bevitelre. Gond ha bár valaki izmos, látszik hogy fitt, de a kockái nem látszódnak? :) a válaszaitokat előre is köszönöm-

2018. jan. 15. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gáz
2018. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem fontos akkor szard le a kockákat. A lényeg hogy te jól érezd magad.
2018. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Az se érdekel ha valaki egyáltalán nem izmos..csak ne legyen igénytelenül elhízva. Ha olyan nőt keresel akinek ez számít akkor soha nem leszel boldog.
2018. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van, akinek egész szálkásan sincs kockahasa, a többi része pedig már jó eres... De ha meg tudod csinálni a kidolgozott kockahasat, de nem akarod, nos, a legtöbb ember ebbe tuti nem köt bele. Van, akinek nem is tetszik a kockahas, van minden. Ha elégedett vagy magaddal így is, s nem éri meg neked a szálkásítás, ne csináld, jól nézhetsz ki anélkül is, izmosabb és kevésbé zsíros vagy az átlagnál, ez OKnak tűnik.


Ismerek olyanokat, akik nem is akarnak kockahasat. Joguk van hozzá.

2018. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem fontos . Én szeretem magamon, de ettől senki se lesz más a szememben.

18/F

2018. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy - nekem az offseason forma tetszik. :)
2018. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az a fontos, hogy te jól érezd magad:) ha önbizalmat adna és jobban menne a csajozás akkor igenis nagyon fontos, hogy látszódjanak, ha meg így ahogy vagy 0-24 sugárzol az önbizalomtól és az energiától akkor meg neked ne mondja meg senki, hogy hogy néznél ki jobban :D

Ha már így felmerült benned, hogy fontos-e szerintem egyszer szálkásíts le nyárra, és próbáld ki. Onnantól te már tudni fogod, hogy hogyan jobb.

2018. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem az jó pasi
2018. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,nekem pl a kicsit fedettebb forma sokkal vonzóbb . Szerintem szexi ha valakin van izom,és egy kis zsír is,egészséges mértékben .
2018. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!