Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szaby Kelemen naturál?

Szaby Kelemen naturál?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 20. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem annak tűnik, de ettől függetlenül vmi hasonlót jó kajával, megfelelő edzéssel és genetikával még el lehet(ne) érni. Amúgy egy két képen mintha egy kis light-os gyno is befigyelne. Persze ez sem jelent semmit... ugye
2018. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hozható de ő valószínűleg nem az mert:


-még csak 19 éves gondolom alig edz pár éve rendesen

-Gynoja van

-És a leginkább feltűnő jel, hogy nagyon aránytalan. naturálban is lehet aránytalan az ember de ennyire nem.


Egyébként Cassidy Campbell is tömve van koxal, szóval nem kell azt hinni hogy csak a Lazar Angelov szintű emberek cuccolnak.

2018. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnik fel a gyno
2018. jan. 20. 12:00
 4/11 anonim válasza:
Jó genetikával el lehet érni ilyet. Gyno meg nem csak a szteroidtól jöhet elő, nekem is megjelent, pedig sose nyúltam steroidhoz. A szóját tartalmazó rossz minőségű tej alapú fehérjétől is lehet, én pl fél évig ittam a biotech usa ilyen termékét, az orvosi vizsgálatok után már nagyon figyelek az összetételre :) (de még nem 100% hogy attól(de az orvos szerint igen,) most két hónapig mellőzök minden féle fehérje turmixot és ujra vizsgálat
2018. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem az volt a kérdés hogy el lehet e érni...
2018. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez meg hozhato, de o nem natural, foleg, hogy 19 eves.
2018. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bal mellém jól látható a gyno
2018. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy lett ennyi követője? :o
2018. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a forma siman hozhato naturalban de szerintem o tuti tolt valamit.
2018. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...a kovetoit meg vette. A 114 ezer kovetohoz aranytalanul keves like van a kepein.
2018. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!