Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzen egy héten többször a...

Edzen egy héten többször a vállamat? Ha oldalról nezem nem valami jó vállam van, ha rafeszitek pl bicepszre akkor szép kerek. Es nem tudok páros kézzel oldalemelesezni csak felváltva

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Vállat simán lehet többször edzeni egy héten. Legalábbis oldalemelés, archoz húzás, ez simán mehet akár minden edzésen is.
2018. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nem mehet minden edzésen, sőt, ha keményebb edzéseket csinálsz, 2nél több ne menjen egy héten, mert a rotátort köpenyt nem erre találták ki. majd mikor heti 4 edzéssel 2 hónap alatt fáj a vállad, rotátor köpeny gyulladással, elsősorban, aztan a következményei, akkor majd rájössz.
2018. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Főleg azt tekintve, hogy leírtad kerek perec a két legjobb vállgyilkos feladatot. épp hogy kihagytad a fej fölé nyomást, nyak mögül, rúddal.
2018. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán találkoztam még olyan emberrel, akinek archoz húzástól lenne rotátorköpeny problémája, olyannal viszont rendszeresen, akinek a fekvenyomástól. Az oldalemelés meg az archoz húzás amúgy sem olyan gyakorlatok, amiket rángatózva, nyolc ismétlést (mer attól nő a izom) kéne végezni. Na meg lehet, hogy nem ártana elfelejteni ezt a "könyök magasabban van mint a kézfej" baromságot. Magas ismétlésszámol végezve nem lesz olyan megterhelő.


Nyilván nem arra gondoltam, hogy heti háromszor kell nehez fej fölé nyomást végezni, de azt sem értem, hogy ez mikor lett vállgyilkos gyakorlat.

2018. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább hagyjuk. fojtatnám, de tudom, hogy te az vagy, aki nem veszíthet. Ezektől függetlenül kívánok neked sérülésmentes, sikerekben gazdag éveket. Kiszálltam.
2018. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hoppá. folytatnám*
2018. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!