Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő után kezd el nőni...

Mennyi idő után kezd el nőni az izom?

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzet, hogy eléggé vékony vagyok és végső ideje, hogy elkezdjek gyúrni... De az egyik problémám az, hogy amikor befeszítem a kezemet pl, akkor kb kétszer akkora, mint amikor nem feszítek. Illetve nem látszik az izom. Ezt úgy értem, hogy van valamennyi izom rajtam, de nem látszik, mert nem vagyok szálkás. Ezen lehet váltotatni? 186 cm, ~70 kg, 16,5 éves.
2018. jan. 21. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezen besirtam. xD
2018. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez már így marad. Te már nem lehetsz izmos. késő.

Viccet félretéve. Elkezdessz edzeni, edzővel, mert gondolom fogadlmad sincs az egészről, és szép lassan, folyamatosan nőni fog. elején még gyorsabban, később lassabban. napról napra minden nap nő az izom, nem úgy van, hogy edzel 1 évet, és ma lefekszel nádszálként, holnap meg már egy Kai Greene vagy.

2018. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!