Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony alkat vagyok...

Nagyon vékony alkat vagyok 175cm magas és 64kg. Nehéz fizikai munkát végzek napi 10 órába. Kicsit nagyobb szeretnék lenni de edzeni sajna nincs időm. Ha tömegnövelőt szedek meg fehérjét szedek nőhet az izomzatom? 18/F

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Ennyi mozgással össze jöhet ?

Napi 10-15km-et sétálok,amiket pakolgatok súlyok munka közben az olyan 25-30kg között mozog.

2018. jan. 21. 21:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha most kezded az ilyen munkát, valamicske izom bizonyára feljön, de az nem olyan, mint a rendes edzés. Szerintem legalább akkor eddz, amikor nem dolgozol aznap, tuti sokkal előrébb vagy. Persze megfelelő étrend, pihenés is kell.


Fehérjét nem muszáj szedni, 64 kilóhoz elég könnyű megenni ételből is. Tömegnövelő sem kell. Egyél. Ha gondod van a térfogattal, töményebben.

2018. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fél éve csinálom napi szinten,heti 1-2 nap pihi nincs fix beosztás. Nem az erőmmel van probléma hanem jó lenne ha kicsit látszana is. Szálkás vagyok nagyon :)).
2018. jan. 21. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen, pihenj eleget, aztán jöhet fel egy kis izom, de nem sokat!
2018. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 2 teljes testedzés fizikai munka mellett meg fog látszani, nehogy már ne legyen heti 2 órád edzeni.
2018. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"edzeni sajna nincs időm"


Akkor ne akarjál semmit.

2018. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!