Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert fújják azzal fúvóval?...

Miert fújják azzal fúvóval? Gondolom nem azért mert melege van?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 22. 23:33
 1/2 Bence2601 válasza:
Talán izzad és szerintem azért.
2018. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Magamból kiindulva) arra tippelnék, hogy amikor nagy súllyal végez valaki gyakorlatot (jó, nyilván nem ennyire naggyal :DD) akkor elsősorban légszomja lesz, másodlagosan pedig kitágulnak az erek, hirtelen felhevül a test stb. Amikor meg leraksz egy ekkora súlyt, olyan vérnyomás esés jön, hogy könnyebb így fellegyezni, mint egy törölközővel. :)


Amikor nagyobb súlyba guggolok bele nekem pl. mocsok módon viszket a fejbőröm, melegem van, izzadok, kipirosodok, légszomjam van, minden bajom előjön. Amikor lerakom, akkor meg olyan könnyű lesz a fejem, hogy azt se tudom, milyen rendezvényen vagyok.


Plusz ha belehúz emberünk 500 kilóba, akkor gondolom előtte a lábában/hátában van már pár több száz kg-s felhúzás, amíg ebbe rendesen belemelegedett. Az is fokozza ezeket a dolgokat.

2018. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!