Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedem a multi pro plus...

Szedem a multi pro plus vitamincsomagot megis beteg lettem. Ez hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Tobb ember irta mar hogy amiota szedi ezt a vitamint azota nem lett beteg. 1 hete szedem es tegnap kezdodott a betegseg es ma mar rosszabbul vagyok. Par eve amikor elkezdtem szedni ezt a vitamint akkor ugyanigy beteg lettem. Vagy ez csak veletlen?

2018. jan. 23. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit gondolsz, mik a vitaminok.

Egy rövid magyarázat, messze nem pontos, semilyen szempontból, de lehetőleg megérted egy pöppet a dolgokat.

Szóval van a szervezeted immunrendszere, és vannak az azok a dolgok, amik a szervezetedet támadják, vagy kihasználják az erőforrásokat, ilyenek pl a téged megtámadó betegség is.

Ez az egész úgy működik, hogy a szervezeted immunrendszere járőrözik, és keresi a betolakodókat, vagy megsemmisíteni őket, előbb vagy utóbb, kisebb, nagyobb populációval. A vitaminok alapvető 'anyagok' a szervezeted számára, és az egyik legnagyobb szerepe ebben a rendkívül komplex szerkezetben(a testedben) az immunrendszeredben van, méghozzá olyan módon, hogy ezekből 'készül' az immunrendszered, ebből táplálkozik. Vitaminok nélkül a te immunrendszered lehet, hogy csak 50% os hatékonysággal működik ahhoz képest, mint amire képes lenne, megfelelő tápanyag ellátottság esetén ez lehet simán 100% is. (meg rövidül a két betegség alatt az az idő, ami ahhoz szükséges, hogy az immunrendszered talpra álljon, és visszatöltődjenek a veszteségei, mert hogy vannak)

Amikor buszozol, vagy bármit csináslz szinte, folyamatosan támadás alatt áll a szervezeted, és az immunrendszered ezeket semlegesíti, legtöbbször anélkül, hogy észrevennéd. és nem egymás után történnek ezek, hanem párhuzamosan. Ha az immunrendszered ilyen '100%' osan műküödik, és a 2 betegség közötti regenerálódási idő rövidül, akkor lazább betolakodók esetén nem lesz ennek semmi nyoma, jele, pedig lehet, hogy vitamin nélkül lenne. Ha jön egy erősebb betegség, akkor nagyobb 'hadsereg' áll rendelkezésre a betegség hatástalanítására, így gyorsabban kigyógyulsz, és a következő betegségig gyorsabban talpra áll a rendszer. nem tudom mennyire sikerült érthetőre, nem fogom visszaolvasni, mert nincs kedvem, de ha maradt kérdésed, vagy valamit nem sikerült átadnom, tedd fel, és igyekszem megválaszolni.

2018. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy apróság a kérdésedhez, hogy az immunrendszered még ezeken kívül rettenetesen sok mindentől függ, pl a genetika is beletenyerel rendesen. aki jó a genetikája, az lehet hogy vitaminok nélkül is 50x jobb immunrendszerrel rendelkezik, mint aki vitaminokat szed, és tök káosz az egész immunrendszere. hogy kicsit világosabb legyen: én kettő évente vagyok beteg, annak ellenére hogy aktív közösségi életet élek, és akkor is az influenza tesz ágyba, 1-másfél hétre, és ez már akkor is így volt, amikor nem szedtem vitaminokat, és nem étkeztem 'normálisan'. Van egy női ismerősöm, aki bármit csinál, havonta beteg, és 3-4 havonta megjárja a kórházat. (apróság, hogy születésem óta egyszer sem voltam kórházban, magam miatt)
2018. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A bbuilder ahonnan rendeltem ott rengetegen irtak hogy amiota ezt szedik azota megfazva sem voltak es azert volt ez nekem "erdekes".


Amugy ment a zold kez.

2018. jan. 23. 20:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Két dolog ehhez kapcsolódóan. A sb en a véleményért kapni (legalább nemrég még lehetett) pontokat, amik kedvezményt nyújtanak következő vásárláskor. nyilván ez mindenkit arra ösztönöz, hogy jót írjon.

A másik, hogy mint mondtam, lehet hogy valakinek az immunrendszere 50% on robog, vitaminok hiánya miatt,és neki ez a plussz hiányzott.

2018. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
robogott*, és ez a plusz hiányzott (a vitaminok)
2018. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy te melyik vitamint ajanlod? Te melyiket veszed?
2018. jan. 23. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó erős házi. Na, az rendberakja a bacikat.
2018. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van itthon belole :D
2018. jan. 23. 21:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod inni, hidd el többet segít, mint a bogyók.
2018. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kerdesedre felelve en a scitec mega daily one plus bol hasznalok napi kettot. (Reggel-este 1-1, es ha erzem pl egy buli utan, h masnapra elojonne a herpesz, akkor napkozben menni szokott meg egy.)
2018. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!