Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bíró Ica videói elegek hogy...

Bíró Ica videói elegek hogy ezt elérjem?

Figyelt kérdés

Van 6 Bíró Ica videóm, amire majd tervezek rendszeresen edzeni, emellett persze szigorúan odafigyelek az étkezésemre, amit már hellyel-közel be is tartok. Normál testalkatú 25 éves nő vagyok, és szerintem egész jól formálható a testem.


Ilyen hasat szeretnék elérni: [link]


És ilyen popsit: [link] (azért is írtam, hogy jól formálható, mert szerencsére nincs lapos fenekem)


Szerintetek hosszútávon ez elérhető a Bíró Ica videóval, vagy egy más edzéstervet ajánlotok számomra?



2018. jan. 25. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Önigazolásnak hogy edzel jó lesz, másra nem.
2018. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor Te mit javasolsz? :)
2018. jan. 25. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Heti három konditermi teljes testes edzés az alapgyakorlatokkal; guggolás, felhúzás, nyomás, evezés
2018. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudsz valami videót küldeni ilyenekről, vagy oldalt, ahol ezt részletezik, persze ha csak tudsz egy jót, ami bevált, vagy szerinted korrekt?
2018. jan. 25. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
body.builder.hu minden ott van edzés tervek, étkezés stb.
2018. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem meg simán lehet , Icával. Én novemberbe kezdtem, de én az összes videóját kombinálom, a 7-es a kedvencem :) Emellett steppelek meg hullahopp karikázok. Nem szeretek kondizni, mert nem szeretnék izmosodni, és fehérjéket se tolok.
2018. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!