Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő múlva fog meglátszó...

Mennyi idő múlva fog meglátszódni, amit csinálok?

Figyelt kérdés

16/f 85kg 183cm


Naponta edzek karra-lábra-hasra. Kb. egy-két hete kezdtem, és félreértés ne essék, nem vagyok olyan, aki elhiszi, hogy 3-4 hét alatt formás lesz mindene.


Mennyi idő múlva fog meglátszódni például a kockahas vagy a formás bicepsz/tricepsz?


6 hónap alatt itthoni körülmények között - kalóriaszámokat összeadva - meglátszódhatnak a kockák?


Válaszokat köszönöm!



2018. jan. 27. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pár hónap múlva látszsni fog vmi de meg is rejedsz majd azon az aljaszinten mert rohadtul nem hatèkony amit csinálsz. Kène felhúzni, fekvenyomni, evezni... annak lenne èrtelme. az ember nem csak egy has amiből kinő kèt láb meg kar. Hátra, vállra ès mellre is kène edzeni!
2018. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy első írta,minden izomcsoportra kell edzeni.


Ha jól csinálsz mindent fél év után már látják azt hogy csinálsz magaddal valamit,de nem leszel egy izom állat.


Az pedig,hogy kocka hasad legyen alacsony tzs kell amihez diéta kell,ahoz hogy izmosl egyél kcal +kell megfelelő makrókkal.


Szóval kettő együtt nem megy,vagy tömegelsz vagy diétázol.

2018. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Itthoni edzés alatt ezeket értem :D , köszönöm a válaszod!

#2 Értem. Köszönöm a válaszod! :)

2018. jan. 27. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám fát aprítani. Az azonnal meglátszik. (Ha nem is rajtad.)
2018. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!