Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ha folyamatosan...

Szerintetek ha folyamatosan szedem a kreatint (tehát töltés nélkül a szinten tartó mennyiséget folyamatosan) akkor muszáj szünetet tartanom 4-5-6 hónap után?

Figyelt kérdés
Mi történne ha elhúznám 8-9 hónapig? Józan paraszti ésszel: semmi, szerintem legalábbis. Nyilván ilyen hosszú távon már nem tudnèk profitálni belőle, viszont nem lenne szerencsés pont a diéta felénél elhagyni majd nyár közepén újra kezdeni(júniustól szepterberig számomra egyfajta "offszezon" van amikor a nyaralások, egyéb sport tevékenységek közben igyekszem tartani a lediétázott formám) Lényeg hogy szerintem nem tartok szeptemberig szünetet. A diéta alatt jól jön az erő amit kölcsönöz, nyáron is maradnak teltek az izmaim aztán szeptembertől majd tömegelés alatt tartok 3-4 hónap szüntetet. Azon kívül hogy jobb erőben vagyok és teltebbek az izmaim semmilyen más élettani hatása nincs rám. Tehát miért ne szedhetném akár 9 hónapig folyamatosan a szinten tartó adagot?

2018. jan. 28. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyaron majd nem leszel olyan eros meg nem lesznek olyan teltek az izmok

Kell a szunet, nyomjad aprilisig aztan 1-2 homap szunet es mehet megint

A masik meg hogy nem jo ha egy tapkiegre ennyire ra vagy fuggve

Mielott beszolnal, en is hasznalok kreatint es meg szamos taplalekkiegeszitot, szoval nem a szokasos karogos tapkieg felesleges tipus vagyok

2018. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!